1 Recenze SKU: e2746

Laserové Úrovni 12 Řádků Zelené Přepínatelné & Auto samonivelační 3D 360 Stupňů Horizontální Čáru s Portable Toolbox QHTITEC

Skladem


modname=ckeditor Laser 12 Řádků Zelené Přepínatelné & Auto samonivelační 3D 360 Stupňů Horizontální Čáru s Portable Toolbox QHTITEC 【VYSOKOU VIDITELNOST A 3 X 360° LINIE LASERY】používáme zelený laserový paprsek, což je 4 krát jasnější než tradiční červený laser. Horizontální čára a dvě vertikální čáry může otáčet o 360 stupňů, aby pokrytí podlahy, stěny a strop z celé místnosti. Dvě svislé čáry se protínají v úhlu 90°, který umožňuje uživatelům rychle vizualizovat a dokončit náměstí rozložení. 【VÍCE FUNKCÍ, NEŽ TRH】Pomocí paprsku inverze technologie, ve srovnání s tradiční nad hlavou paprsek, obrácené má funkci připevnění na podlahu, který může být použit pro podlahové dlaždice. Vybaven dálkovým ovládáním, šetří čas a úsilí, více pohodlné a rychlé. 【VERSITILE DESIGN A ODOLNÝ MATERIÁL】S smart kyvadla systém, kdy kyvadlo odemčené, toto zařízení může self-úrovni a naznačují, out-of-úrovni podmínkou; když zamčené, to se přepne do manuálního režimu zamknout linky pro použití v libovolném úhlu. IP54 vodotěsné / prachotěsné. Všechny strany a rohy jsou chráněny TPR měkká guma, tak, že laser má vynikající dopad a odolnost proti oděru. 【VÍCE METOD INSTALACE A ŠIROCE APLIKACE】zahrnuty otočte laser okolí na 360°, také nabízí 1/4" montážní závity na držák a přístroj tak, aby vyhovovaly pro standardní stativ nebo sloup držáky. Ideální pro dlažby, obklady, instalace fotografií, dveře, okna nebo nábytek, visí na plochu, obraz atd.

2 021.77 Kč 3 110.29 Kč

Sdílet

4 Line Laser, Stabila Křížový Laser, Laserové úrovni, 8 Line Cross Line Laser, 500m Laser, Přijímač Laserové Linie, 360 Laser, Fukuda Mw 94d 4gx, Cross Line Laser, Laser.

Přesnost +-2mm/5m
Je Inteligentní Zařízení No
Značka QHTITEC
Zelený Laser Úrovni Provozní Teplota -10-45
Původ KN(Původu)
Typ Vertikální A Horizontální Lasery
Číslo Modelu TM-H10-12
Velikost 34X29.5X14cm
Model Měření 12 řádků
Vlnová délka 505-550nm
Vyhledávání