0 Recenze SKU: e2738

THINKCAR ThinkScan S05 Automobilový Diagnostický Nástroj, Olej/Brzdy/SAS/ETS/DPF Obnoví OBD 2 Kód Čtenáře Scaner Pro GM Auto Skener OBD2

Skladem


Všechny Diagnostiky Systému pro GM:

S nadřazenými systémy diagnóz, tato univerzální obd2 scanner může být použit ke čtení všech dostupných systémů ECU informace, které usnadní diagnostiku vozidla. Kompletní systémy se liší z různých vozů, a oni obvykle zahrnují Motor, převodovka, ABS, SRS, SAS, TPMS, EPB a Palivové systémy atd. 1. Číst kódy Dtc z vozidla kontrolní systémy najít problémové oblasti a nabídnout řešení; 2. Vymazat kódy snadno po Dtc načítání a některé opravy byly provedeny; 3. Live data zobrazuje každý parametr položky zobrazené v analogové, text, křivky grafu režimy atd.; 4. Aktivní test používaný pro přístup vozidla-zvláštní subsystém a dílčích testů.

ThinkScan S05 pro GM 5 RESET SLUŽBY:

Tento OBD2 skener je speciálně navržen tak, aby vám rychlý přístup k systémům vozidla pro různé plánované služby a údržba představení. Tam jsou některé běžně používané speciální obnovit služby jsou uvedeny pro váš odkaz: 1.ETS Reset –Vyhodnocení Elektronické Škrticí klapky Systém , sledovat zblízka, obvod, proud a napětí, a aktivovat reset po demontáž, výměna nebo čištění těla škrticí klapky. 2.Olejová Lampa Reset –Provede reset pro Životnost Motorového Oleje systém, který vypočítá optimální životnosti oleje interval výměny v závislosti na jízdních podmínkách vozidla a klimatu. 3.SAS Reset –proveďte kalibraci Snímače Úhlu natočení Volantu, které se trvale uloží aktuální polohy volantu jako střední polohy u snímače EEPROM. 4.EPB Reset –Udržovat elektronické brzdný systém bezpečně a účinně deaktivací a aktivací brzdového systému kontroly, nastavení brzdy po disku nebo pad náhradní, atd. 5.Regenerace DPF –Správa DPF regenerace DPF výměna součástí teach-in a DPF teach-in po výměně řídicí jednotky motoru.

Snadné ovládání a Podpora 8 Jazyků

1.Speciální design, ruční provoz je mnohem pohodlnější a pohodlnější. 2.Každé tlačítko může zobrazit každou funkci. Je to velmi intuitivní a to je snadné pochopit, během porozumění. 3.Podpora 8 Jazyků:Angličtina,Francouzština,Španělština,Němčina,Ruština,Italština,Portugalština,Japonština

1 664.70 Kč 2 729.01 Kč

Sdílet

Autel Maxicom Mk808, Autocom Cdp, Obd2 Scanner, Obd2, Launch X 431, Obd2 Xtool, Spusťte Skener X 431, Konnwei Kw850, Moxa, Auto Scaner.

Položka Výška 3.1cm
Verze Hardwaru Nejnovější Verze
Název Modelu ThinkScan 605
Šířka Položky 11.5cm
Moc 9V~18V
Funkce Všechny Diagnostiky Systému pro GM
obd2 scanner diagnostický skener pro auto
Diagnostický skener diagnostický skener pro auto
Původ KN(Původu)
Položka Délka 20.8cm
5 Reset Funkcí Olej Brzdy SAS ETS DPF 5 Reset Funkcí
auto diagnostický nástroj obd2 diagnostický nástroj profesionální
Značka THINKCAR
Elektronické No
Externí Testování Certifikace FCC
Hmotnost Položky 0.38kg
Typ Položky Další
Produkt Automobilový Diagnostický Nástroj pro GM
Verze Softwaru AKTUALIZOVANÁ VERZE
Typ Materiálu ABS
Napětí 9V~18V
Vyhledávání