0 Recenze SKU: e2718

KRIATIV Dospělých A Dětí USB Nabíjecí Světelný Zářící Tenisky LED Světelný Boty Muži Párty Obuv Ležérní Boty Zimní

Skladem


Dospělý USB recharing led světelný tenisky 7colors osvětlené blikající boty strana obuv

Návod k Použití

A, Při Nabíjení, Prosím, Uvolněte horní Linie Tkaničky a Jemně stiskněte USB Rozhraní uvnitř Boty. Pomalu Odpojte USB Nabíjecí Kabel, Tak, aby Použít Příliš velkou Sílu, abyste nepoškodili Line uvnitř Boty, (To Je Obtížné Odpojit Boty Několikrát předtím)

Dvě Pozice v blízkosti USB Nabíjecí Port Boty Vnitřní Test Je Skrytý Vypínač. Musíte se Dotknout Rukou a Špetku Jemně Ovládat Spínač. Pokud nechcete Pochopit, Prosím, Kontaktujte Zákaznický Servis. Tato Bota Světlo Má Sedm Barev Celkem. Stiskněte Spínač Změnit Jednu Barvu, Naposledy to Bylo Kolo Flash (Otáčecí Vyhlídkovou Lucernou). Stiskněte Znovu pro vypnutí Napájení.

Tři, Je Vhodné Nabíjet po dobu 3 Hodin. Prosím, vypněte Podešev Světlo Při Nabíjení. Připojte Datový Kabel USB k Zahájení Nabíjení, a Udržet LED Světlo pro 8-10 Hodin, po asi 3 Hodinách Nabíjení Dokončit. Nepokračujte v Nabíjení po Dlouhou Dobu, Jinak se Baterie Může dojít k Poškození a Životnost Může Být Zkrácena.

Čtyři, Boty Jsou Nepromokavé zvenku na Povrchu Kůže, ale uvnitř Nemůže Být Čištěny, Protože Jsou Elektronické Produkty, Pouze Boty Pad Může Být sebrán pro Čištění. Boty, Sluneční Lázeň Sterilizace a Deodorization.

Pět, v Případě, že Horní musí Být Čištěny, Prosím, nepoužívejte Vodu a prací Prášek. prací Prostředek Lampy By měly Být Použity pro Chemické Čištění. Boty polské Čisticí prostředek By měly Být Použity k Čištění Boty. Všimněte si, Že Boty By Neměly Být Umyty uvnitř.

Šest, Originální Produkt Je Vybaven Speciální Dvojitý-Vedl Nabíjecí Datový Kabel, Který Lze Nabíjet 2 Boty ve Stejné Době, aby se Zabránilo Rozdíl mezi Jas Levé a Pravé Nohy a Světlo na čas. Nemáme Žádné Nabíjecí Konektor. Prosím, Připojte Jej Přímo k Počítači Nebo Nabíjení na Mobilní Telefon, Nabíjecí Konektor.

Sedm, Pokud zjistíte, Že Tam Je Světlo na Boty, Tohle Je Kloub Boty, Prosím, nedělejte Si Starosti.

527.98 Kč 643.80 Kč

Sdílet

Tři De Tapety, Zbraň Remington, 2058b, Kytara Závěs Dřevo, Letadla Nástěnné, 660nm Laser, Klec Tapety, Cívky Přes Pozastavení, Bunda Condor, Skvělé Tapety.

Podšívka Materiál Bavlněná Tkanina
Sezóna Zimní
Horní Materiál PU
USB dobíjení Blikající Boty
Značka KRIATIV
Vzor Typu Solidní
Funkce Non-Slip, Teplé, Odolné Proti Opotřebení
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
Stélka Materiál EVA
Typ Closure Hook & Loop
Věkové Rozmezí >14T
Podešev Materiál Gumové
zářící boty Dospělé Děti tenisky
Pohlaví Unisex
Vyhledávání