5 Recenze SKU: e266

HRC55 Carbide end mill 75mm 100mm délka 4Flutes Fréza Slitiny Vrstvou Wolframu Oceli, řezné nástroje, CNC maching Endmills

Skladem


Nakupování Poznámky:

1.Obrázek : Obrázky ukazují v našem obchodě jsou přijímána na skutečné produkty. Z důvodu rozdílných světelných podmínek nebo fotoaparátu problém, pokud je barva balení je trochu jiný, to by bylo normální. 2. Po-Prodejní servis; Po obdržení zboží, pokud tam není žádný problém, prosím, potvrdit obdržení co nejdříve. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme řešit to pro vás. Všechny naše výrobky jsou přísně testovány před tím, než jsou vydány, takže jejich kvalita je absolutně spolehlivý. Poté, co kupující dostane zboží, které by měly zkontrolujte, zda je v přední části zaměstnanců lodní společnosti. Pokud je jakékoliv poškození, nechte personál vydat "osvědčení o poškozené zboží", a pak se vrátit to tím, že lodní společnosti. 3. Zpětná vazba : Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme řešit problémy rychle a slíbit 100% dobré produkty a služby. Vaše povzbuzení a podporu, je náš neustále vpřed.

70.95 Kč 129.18 Kč

Sdílet

Nástroje Na Frézování Kovů, Hrc55 Twist, Cnc řezací Nástroje, Cnc Router, Newcam, Cnc Router Bit 15, Míč Nos Mlýn, Mach3, Cnc Fréza Diy, Eva Cnc Bitů.

Číslo Modelu 75l 100l 150l
Stupeň R0.1
Materiál Karbid
Průměr 1,2,3,4,5,6,8,10,12
Původ KN(Původu)
Typ End Mill
Povlak TiAIN
Značka XUHAN ŘEZNÉ NÁSTROJE
Celková Délka 75,100,150
Vyhledávání