1 Recenze SKU: e2603

Pro AMG Logo Auto Fender Kufr Odznak, Nálepka Pro Mercedes Benz B C E S M R G Třídy CL, ML, SL, GL, GT C63 A45 E53 X447 Car Styling

Skladem


✔ Vysoce kvalitní hliníkové slitiny, laser rytého písma, silné a odolné ✔ mohou být nahrazeny kdykoli a jsou odnímatelné.aby vaše auto vyniknout a být okamžitě rozpoznatelné. ✔ Pro AMG znak je připraven k instalaci na vašem vozu dokonalý vzhled s jedinečným stylem.To bude milost své auto. ✔ Vynikající dárek, smysluplný dárek pro své přátele a rodiny, kteří jsou milovníky automobilů.Logo: Pro AMG Logo, Pokud chcete vidět skutečné produkty, logo, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Materiál: Hliníkové Slitiny Vhodné Auto: Mercedes Benz Používá v: Boční Blatník, Zadní Kufr Barva Produktu: Černá, Stříbrná Písmena Barva: Černá Výrobek - Bílá Písmena, Stříbrná Výrobek - Černá Písmena Velikost: 3,05 x 0,65 palce obsah Balení: 2 Kusy

Položky jsou dodávány s 1-3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je potvrzena.Tam budou nějaké zpoždění pro dovolenou, jako je Národní Den, Čínský Jarní Den, a tak dále, budeme se snažit v našich silách, aby zajistil doručení po dovolené končí, doufám, že můžete pochopit.

2. Doprava zdarma na celém světě

a.E-paket, obvykle trvá 10-20 dní na místo určení

b.China Post Registrovaných Air Mail, obvykle trvá o 16-35 dní do cílové země (To bude odloženo kvůli víkendy, svátky, vzdálené oblasti, atd.)

c.Další komerční metody, prosím, kontaktujte nás před zaplacením.

3. Pokud jde o sledování info (pokud zvolíte lodní metody, které mají sledování informací), prosím klikněte www.17track.net pro vás odkaz.

4. Pokud přesto nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (s výjimkou Brazílie), prosím, kontaktujte nás první, budeme kontrolovat a řešit problém.Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin obecně, někdy jsme se zpoždění pro víkend nebo dovolenou, pokud se nemůžete dostat naše reakce po 48 hodin, prosím, laskavě zkontrolujte spam, nebo nás kontaktujte s e-mailem.

5. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

1. Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to, jakmile jste jej obdržel.Pokud máte vlastnil položky více než 7 dnů, má se za to, že byly použity, my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Nemáme žádné výjimky.Přepravní náklady je společná pro oba prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty.Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz nebo si můžete zvolit mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobky nejsou, jak inzeroval.

1. Vaše uspokojivé, je náš konečný cíl, a váš názor nás bude tlačit dál.

2. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.

3. Pokud jste hlen uspokojit s našimi výrobky nebo služby, prosím, neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní, tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.

132.73 Kč 189.70 Kč

Sdílet

Mercedes Benz Bahno Klapky Splash Stráže, Vw R-line Nárazník, A45, Ml63 Amg Odznak, Amg Gt Spoiler, Pd Qc, Smalt Přívěšek Na Klíče, Klíč Mercedes Amg Gt, A45 Amg, Amg Gt Model.

Typ Materiálu Kovové Slitiny
Obsah Balení 2 kusy
Aplikace Auto Pro Mercedes Benz
Kategorie Emblémy
Typ Položky Samolepky
Design Slova
logo Pro AMG Logo
Název Položky Auto Blatníku Štítek Nálepka
Název Modelu 60032/33
Nálepka Umístění Dveře a linii Pasu
barva Stříbrná, Černá
Dopis Craft laserové gravírování
Typ Lepidlo Štítku
Položka Výška 0.15inch
Typ Štítku Auto Tělo
Položka Délka 3.05inch
Značka YANF
Weigt 35g
Balení Není Přibalen
Model LOGO značky
Šířka Položky 0.65inch
Vyhledávání