0 Recenze SKU: e2576

Dual Repetidor DCS 1800mhz Mobilní Telefon Booster, GSM 900 1800 opakovač 2G 4G mobilní signál booster

Skladem


Dual Repetidor DCS 1800mhz Mobilní Telefon Booster, GSM 900 1800 opakovač 2G 4G mobilní signál booster

Specifikace mobilní telefon signál zesilovač

mobilní signál opakovač Elektrická Specifikace mobilní signál opakovač 900 1800mhz Frekvence(MHz) GSM:Uplink890-915MHz

DCS:Uplink1710-1785MHz GSM:Downlink935-960MHz

DCS:Downlink1805-1880MHz zisk(dB) 70 75 Kapela rovinnost(dB) méně než 3 Výstupní Výkon(dBm) 23 27 ALC 31 VSWR menší než 2,5 Skupinové zpoždění(nás) méně než 1 Impedance 50ohm Pracovní čidel -25~+55 stupeň Mechanické Specifikace pro mobilní opakovač signálu 900 1800 typ Konektoru N-Female Pracovní napětí AC110V~220V DC+5V/1A Rozměry(mm) 280*182*18 Balení Velikost(mm) 320*192*20 Čistá Hmotnost(Kg) 1,5 KG MTBF 50000hours Typ Instalace Instalace na Stěnu Vodotěsný Hodnotit IP40

Soupravy Součástí

* 1 kus dual band900/1800mhz Opakovač Signálu

* 1 kus Nabíječka ( Prosím, Informovat Plug Typ: EU / EK / US / AU )

Obrázek pro mobilní zesilovač signálu

Důvody k Nákupu Naší mobilní zesilovač signálu:

Mobilní opakovač signálu booster jsou velmi efektivní zařízení, které může kompenzovat pokrývající nedostatek základnové stanice mobilní sítě, rozšířit pokrytí dosahu základnové stanice a naplňte signál slepé zóny zajistí pohodlné a příjemné komunikace. Jediným požadavkem opakovač signálu je třeba pro všechny je to alespoň středního dosahu signálu mimo tuto oblast.

Pokud jste v takové situaci a přemýšlet o své vlastní mobilní telefon opakovač booster , prosím, holé na paměti, že všechny naše výrobky mají obrovský seznam výhod:

1) V naší casemore bary více hovorů.Mobilní signál opakovač dobře organizované služby, která je důvod, proč po instalaci systému kvality spojení bude opravdu skvělé.

2)Mobilní signál r epeater booster requireno další wiresbeing připojen na váš mobilní telefon, což vám umožní používat svůj mobilní telefon, bez jakékoliv další nepříjemné příslušenství,v otherworlds, žádné fyzické spojení na váš mobilní telefon.

3) arepractical, krásné, snadno se installand s konkurenční cenu. Nebudete muset najmout někoho, aby poskytovaly instalaci zařízení. Budete moci nainstalovat sami pomocí pouze manuální seznamu připojené k vaší opakovač signálu booster .

4)Mobilní opakovač signálu booster pracuje atfull duplex. To znamená, že jsou nejen přijímat signál ze základní mobilní stanice, ale také odeslat signál do základní mobilní stanice.

5) Naše zařízení jezcela bezpečí. Mobilní signál znovu peater booster neprodukují žádné záření

6) Mobilní signál znovu peater booster je schopen pokrýt různé pokrytí: od malých až po velké. V tomto případě se můžete rozhodnout, které z opakovač signálu booster je vhodný pro vaši kancelář nebo supermarketu .

Pomocí místo pro mobilní zesilovač signálu

Instalace pro mobilní zesilovač signálu

Funkce pro mobilní zesilovač signálu

1. High-gain lineární zesilovač.

2. ALC, AGC a funkce technologie.

3. Ultra-low zvuk přijímat zesilovač.

4. Tam je žádné rušení k základové stanici, po otevření původní systém a základní stanice, aniž by bylo nutné upravit parametry.

5. Stabilní a spolehlivé elektromagnetická kompatibilita design.

6. Základní stanice dávky nezpůsobí zvýšení hluku v pozadí, ale nesmí vést k poklesu kvality základnové stanici komunikaci.

7. S full-duplex režim komunikace.

8. Zkoumá efektivní a rozumný způsob, jak rozptýlit teplo.

Problém Podpora pro mobilní zesilovač signálu

1. Pokud stále žádný signál potvrzení po aktivaci booster, prosím, zkontrolujte, zda venkovní antény bodu k signální věži, nebo na místo instalace venkovní antény mají silný signál, je třeba 3bar signál, nebo více.

2. Pokud nelze volat ven, prosím, nastavit směr z venkovní antény.

3. Pokud síla není stabilní, prosím, zkontrolujte, zda je venkovní a vnitřní antény jsou příliš blízko. Prosím, zajistit, venkovní a vnitřní antény mají maximální vzdálenost, do zdi, mezi, a není ve stejné horizontální linii.

Přepravní Podmínky garantujeme loď ve lhůtě do 48-72 hodin po potvrzení platby (kromě Prázdninových). Jsme loď tím, EMS nebo China post nebo Hongkong post za 20-30 dnů; Ostatní země přes China post nebo Hongkong Post . Doba dodání je cca. 15 až 30 pracovních dnů (vyjma soboty a neděle, státní Svátek), pokud žádné zpoždění při celním nebo na poštách . Prosím, kontaktujte nás, Pokud nechcete dostávat to aboue 5 týdnů,budeme tento problém řešit ve velmi krátkém čase. Pro položky, bezpečnost, pojištění je vysoce doporučeno. Prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Nejsme odpovědni za jakékoliv nesprávné nebo nedoručitelné adresy. Pokud chcete změnit poslal na jiné místo ,prosím, kontaktujte nás dříve, než čekali.

Platby přijímáme escrow a bankovní převod. Budeme akceptovat vrácení peněz, pokud tam je qualility problém(nám poslal fotku na důkaz, že problém),ale je třeba vrátit zboží s původním obalu,a kupující muset zaplatit za tam a zpět nákladní. Náš produkt může zvýšit pokuty vnitřní signál,pouze pokud je venkovní signál je perfektní,Prosím, ujistěte se, že Vaše strana venkovní signál je dobrý,pokud ne, naše zařízení nelze nic rozšířit očekáváte. Pokud jde do PI prohlásit hodnotu,můžeme napsat hodnotu jako váš požadavek, aby pomohl své straně vlastní vůle.

Zpětná vazba & DSRs Jsme závislí na vaší spokojenosti uspět.Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. 1. Budeme reagovat na všechny E-mailové dotazy do 24 hodin, ale obvykle musí dříve. 2. Není-li odpověď pro vás do 48 hodin.prosím zkontrolujte, zda vaše e-mailové schránky. 3. Máte-li jakékoli dotazy nebo dotazy týkající se jakéhokoliv aspektu našich služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás. 4. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy nebo problémy, před odjezdem neutrální nebo Negativní zpětnou Vazbu.budeme se snažit v našich silách vyřešit jakékoli problémy. 5. Nejlepší sleva za laskavé kupujícího.Vaše spokojenost, náš pokračovat 6.Pokud máte rádi moje položky prosím, nechte mě dobrá zpětná vazba a 5 star DSR hodnocení .Vaše akce nám pomůže nabídnout našim mléko a chléb . Já budu dělat totéž pro tebe .Pokud jsme vám nedal dostatečný důvod pro 5-hvězdičkový stupňů na každou DSR pak prosím dejte nám vědět, jak můžeme získat vaše 5-hvězdičkové hodnocení před odesláním yourscore

746.48 Kč 1 166.36 Kč

Sdílet

2G 3G 4G, 4g Signál Zesilovač Kit, Oblasti Gsm Signál Booster, Detektor Signálu Gsm, Mobilní Signál Booster, 4g Signál, Start Booster, Lipotech Gsm Booster, Opakovač Gsm 900 Mhz, Wilson Zesilovače Signálu 4g Lte.

Získat 70 db
Značka JinRuiAmp
Výstupní Výkon 27dBm
Záruka 1 Rok
rozměry výrobku 280*182*18mm
Certifikát CE,Rohs,ISO
Hmotnost 1.5KG
Pokrytí 1000sqm
Frekvence(MHz) DownLink
Frekvence(MHz) UPLInk
Číslo Modelu KR-GD27
Typ Instalace instalace na stěnu
Vyhledávání