0 Recenze SKU: e2535

750W Elektrický Vafle Výrobce Iron Sandwich Maker Stroj Bublina Vejce Dort Trouba Snídani Vafle Stroj 220V

Skladem


Zpětná vazba

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vrátí

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům nejlépe, jak můžeme.

Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem,si můžete vyměňovat položky v 7 dní a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu.

2. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,

kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Zásilka

1. Budeme odeslat zboží co nejdříve po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

2. Prosím, nezapomeňte nabídnout své Detail Jméno/Adresa/ psč/telefonní číslo, je nutné dopravce v Mezinárodní Přepravě.

Je-li zásilka vrátí, protože vaše špatné informace, nebereme odpovědnost. Všechny náklady v důsledku špatné informace bude poskytnuta ze strany kupujícího.

"

483.74 Kč 793.01 Kč

Sdílet

Japonský Dort Maker, Snídaně Maker, Dmwd Vafle, Sandwich Maker, Gril Panini, Sloupec Deska, Stiskněte Sendvič, Dítě Toustovač, Stroj Snídaně, Jídlo Procesor Malé.

Značka HAEGER
Původ KN(Původu)
Ne. Plátky 2
Výměnné Desky Grilování / Panini Tiskové Desky
Napětí (V) 220V
Výkon (W) 600-800W
Vyhledávání