0 Recenze SKU: e2480

1ks Průměr 22mm litého hliníku držák cnc vřetena motor rytí frézky vřeteno upínací cnc obráběcích strojů

Skladem


1.Jsme věnována prodej různých druhů komponent.Jako jsou lineární vedení, koule posádky ,ložiska,motor,řidiče,spojky,vřetena,měniče ,brzda řetězu,napájení zařízení a regály a jiné části strojů. 2.Pokud potřebujete více složek, 3.Pokud budete chtít některé komponenty na míru,! 4.Pokud tam jsou některé problémy( včetně: množství,kvalita,chybí, a tak dále) pro naše obchodní,prosím, kontaktujte nás co nejdříve,budeme vám nabízejí dobrý způsob, jak vyřešit naše problémy. 5 . 6. Všechny produkty, které prodáváme může přijímat hromadné objednávky s lepší ceny a nižší přepravní náklady. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv požadavek, jsme upřímně chtějí navázat dlouhodobé obchodní vztahy s vámi.

POZNÁMKA:

Máme níže zboží , prosím, klikněte na obrázek, který chcete zobrazit, děkuji! kabelové drag řetězce ozubených kol a stojanů a převodovky motoru a pohonu a redukce a motor namontovat tažné lineární kolejnice šroub (kuličkový šroub,T-šroub) ložiska balení obsahuje: 1ks 22 mm vřeteno upínací Vřeteno Upínací (prosím, klikněte na obrázek koupit to, co potřebujete) Svorka

109.56 Kč 146.08 Kč

Sdílet

Bb386 Spodní Držák, Mini Cnc Svorky, Upínací Držák, 22mm Upínací, Upínací Cnc Router, Cnc Vřeteno Náměstí, Držák Vřetena, Přívěsek Fotbal, Vřeteno Cnc W, Upínací Cnc Stolu.

Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Číslo Modelu svorka
Vnitřní průměr 48mm
Použití vřeteno držák
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Materiál hliník
Struktura F Svorka
Vyhledávání