1 Recenze SKU: e2399

TAOCHIS Car Styling Automobilů, Kryty Masky pro 3.0 palcový HELLA 3R G5 3/5 Koito Q5 Bi Xenon Projektor Čočky Retrofit přední Světlo

Skladem


1. Tyto projektor kryty jsou dobré dílenské zpracování, a to může odolat vysoké teplotě. 2. Různé kryty, aby vaše auto liší od ostatních. A dát zvláštní zážitek. 3. 200 stupňů tepelná odolnost maska s vysokou kvalitou a velkou houževnatost. 4. 5 hodin střelby zpracování, ne deformace, ne kulhat. 5. Lesklý povrch s velkou odrazivostí. 6. Pokovovat zpracování v omniseal prostředí, žádné znečištění částicemi na povrchu. 7. Žádná barva se odstraní po mnohokrát rukou tření.(prosím, nepoužívejte vetřete ho silně) 8. DIY snížit své vhodné masky s ne peeling. (Prosím, buďte opatrní a budeme nést nic pro své vlastní pochybení, děkujeme za pochopení.) 9. Perfektně padnoucí do odpovídajících projektor čočky 10. Mnoho druhů tvarů a typy pro vás vybrat, budete najít ten se vám líbí nejvíce. 11. Projektor Čočky Nejsou v Ceně, Pokud Potřebujete Objektiv, Prosím, kontaktujte nás. 12. Tyto kryty se hodí přímo do 3,0 palce objektiv projektoru. Pokud budete potřebovat pro 2,5" projektoru, obraťte se na prodejce. Obsah balení: 1. 2ks čočka plášť. (ne včetně objektivu projektoru.)

228.72 Kč 304.89 Kč

Sdílet

Auto čočka, Preyector Hella 5, Velký Projektor čočky, 3r Hella, Projektor Q5, G5 Objektiv, Aozoom Schoval, Maska Led Legrační Masky, Hella Signál, Cpap Maska.

Typ Materiálu ABS
Vhodné Pro Svítilny Světlomety
Další Číslo Dílu /
Speciální Funkce /
Značka TAOCHIS
Vyhledávání