1 Recenze SKU: e2358

2ks Přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point Hůlka Minerální Léčivé

Skladem


2ks Přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point Hůlka Minerální Léčivé Specifikace:

Materiál: 2ks Přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point Hůlka Minerální Léčivé

Velikost (cca): 50-60mm

hmotnost (cca): /

Balení obsahuje: 2ks Přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point Hůlka Minerální Léčivé

Vlastnosti: 1. Vyrobeny z přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point , velmi krásné a atraktivní. 2. Tyto Přírodní Růžové Rose Quartz Crystal Point jsou s vysokou kvalitou.

3. Malé rozměry a nízká hmotnost, pohodlné a snadno se přenáší. 4. To je dobré pro zdraví, snižuje elektromagnetické záření a magnetického stínění. 5. To je také nejlepší volbou pro domácí dekoraci.Poznámka: 1. Obdržíte Položky Podobné Velikosti A Tvaru Na Fotkách

(Prosím, Pochopit Tyto Jsou Přirozeně Vytvořené, Stejně Jako Sněhové Vločky, Žádné Dva Jsou Totožné) . 2. Ušetřit VELKÉ S Kombinovanou dopravou!Procházet Náš Obchod Pro Více Skvělé Šperky!!Obrázek je pouze pro váš odkaz, dostanete podobný krystal z důvodu přírodního kamene.všechny výrobky budou zaslány náhodné, ale slibujeme, že budeme poskytovat vám nejlepší produkt, pokud si objednáte z našeho obchodu.doufám, že budete mít perfektní zážitek z nakupování Platby * Platba je splatná do 7 dnů po skončení dražby.Prosím, ujistěte se, že "Loď" adresu ve vašem VÁZANÉHO účtu je správné. * Mezinárodní Kupující vezměte prosím na vědomí, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší objednávky, prosím, neváhejte a kontaktujte mě.Jsem ochotný řešit jakýkoliv problém se svými zákazníky.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám spokojen.(^v^)

178.22 Kč 187.61 Kč

Sdílet

8x8 Spojovací Hřídel, 8y Tištěné Legging, 8ks 250 Mm Vazba, 8x8 Terasa Deštník, 8xl Velikosti Svetr, 8ks 4 Vrstvy Břitva, 8x4 M Stan Stan, 8ks čištění Kole, 8xl Košile Flanel.

Pohlaví Unisex
Použití crystal point
Položka Růžové Růže Crystal Point
Materiál růžové růže crystal
Číslo Modelu Růžové Růže Crystal
barva Růžová
Téma pyramida
Značka sisterstone
Regionální Funkce Čína
Tvar/vzor Rose Crystal Point
Jméno Růžové Růže Crystal Point
Styl feng shui
Efekt Požehnej se bezpečnosti ,Přinést bohatství a štěstí
Vyhledávání