1 Recenze SKU: e229

Kolo Řetěz Nástroj Kombinace Profesionální Půjčovna Opravy Nástroj Řetězec Hák+Řetězce Checker+Odkaz Kleště+3 Páry Kol Chybějících Odkazů

Skladem


Velikost

Popis produktu

1.【Profesionální Kolo Řetěz Repair Tool Kit】 - AHCSMRE kolo řetěz repair tool sada přijít s 1*bike odkaz kleště+1*bike řetězce jistič splitter s řetěz hák+1*řetězce checker+3 páry kole chybí odkazy,perfektní zápas pro všechny vaše kolo řetěz opravy,obsahuje vše, co potřebujete opravit vaše kolo řetěz na své vlastní, ať už doma nebo na cestách.

2.【Snadné Zlomit A Připojení】 - kolo řetěz kleští a bike řetězce jistič splitter s řetěz hák dělá to jednodušší a rychlejší, odstranit a vložit kolíky na řetěz na kolo, pohodlné a efektivní.Vysoká přesnost jízdních kol řetězce kontrola může pomoci pochopit, když je čas změnit kolo řetěz

3.【Praktický, Odolný a Dobře Provedené】 - Vyrobeno z heavy-duty oceli, aby se zajistilo, že jsou dostatečně odolné, aby zvládnout každodenní použití. Tento bike chain nástroj pro opravu kit je ideální volbou pro mechanik, nebo dlouho-vzdálenosti cyklisté, aby se řetězce péče a opravy jednodušší.

4.【Široké Uplatnění】 - Naše kolo řetěz opravy nástrojů může být použit s širokou řadu kol, včetně horské kolo, silniční kolo, skládací kolo, dětské kolo, nebo jenom normální každodenní kola a další. Díky lehké můžete nosit na řetězu na kolo repair tool kit i při jízdě na kole.

Podrobnosti

Tipy

180.72 Kč 296.34 Kč

Sdílet

Kolo řetězce Checker, Air Bike čerpadlo, Půjčovna Kostky, Kolo řetězové Kleště, Kolo Kleští, Bicycl Nástroj, Míč Odkaz, řetězové Kleště, řetěz Zámek Kleště, Bike Chain Nástroj.

Typ Multifunkční Nářadí
Původ KN(Původu)
Objem výrobku Kombinace
ČÍSLO VÝROBKU LLS-GJ-024
Jméno Kolo Řetěz Checker+Bike Odkaz Kleště+3 Páry Kol Chybějících Odkazů
Materiál Kovové
Vyhledávání