3 Recenze SKU: e20988

5D Diamond Vyšívání kůň, pes, kočka, papoušek ptáci Diamond Obraz Plný Náměstí Kulaté Kamínky Diamond Malování Mosaic puzzle

Skladem


Název obchodu: Yao Bo Factory Store () Diamant typ: 2,5 mm Náměstí Diamond,2,8 mm Kulatý Diamant O Diamant Množství: s 30% větší množství diamant, absolutní dost Barvy Množství: 30-45 Barvy O Vrtání: 100% Plné Náměstí/Kolo Vrták Materiál: Náměstí/Kolo Pryskyřice Diamantové Aplikace: Domácí/Hotel/Kancelářské Dekorace A Dárkové Asi Rámu: Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám Plátno Balíček: Roll up , Vyhnout se Záhyby Balíček Zahrnuje: Plný vrták diamond , potištěné látky, nástroje 5D Diamond Vyšívání kůň, pes, kočka, papoušek ptáci Diamond Obraz Plný Náměstí Kulaté Kamínky Diamond Malování Mozaika puzzle Rozměry:15x20cm 20x25cm 25x30cm 30x40 cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cm O Efekt, Čím větší velikost, tím lepší efekt! Každý diamant velikost : 2.5x2.5mm. Pokud je obraz je komplexní, malé velikosti, bude to velmi dobré! Pokud potřebujete velké velikosti žádné obrázky, prosím, kontaktujte nás!

. O foto na zakázku můžeme vlastní velikost pro vás, prosím, poskytnout obrázky k nám, vyberte si svou oblíbenou velikost, pak budeme dělat pro vás, Pokud budete potřebovat rozložení před platbou ,prosím, smlouvu nás,budeme odeslat k vám

....O Efekt.... Větší velikost,Pokud je obraz je komplexní,malé velikosti, bude to velmi dobré!Pokud potřebujete velké velikosti žádné obrázky,prosím, kontaktujte nás! ....Zpětná vazba.... Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání,upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji!!!Pokud nejste spokojeni s produkty a služby,prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negotive a nějaké neutrální zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás.Díky!!! ....Expresní Doručení.... Pozor!jsme mezinárodní prodejce z Číny pevniny. PROSÍM, BUĎTE TRPĚLIVÍ!Obvykle nabízíme standardní mezinárodní leteckou poštu.To může o 10 až 25 pracovních dnů pro dodání.Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo jakékoliv speciální přání,prosím, kontaktujte nás. my vám odpovíme do 24 hodin v době, kdy rozdíl mezi námi. ....Poznámka.... Burer bude odpovědný za daně,cla a jiné poplatky během dopravy!Všechny položky by měly být odeslány na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz berified adresu ....Podmínky Prodeje.... Pokud nejste spokojeni s položkou,to může být vráceno v původním stavu do týdne po obdržení. zašleme vám plnou náhradu spolu s náklady na dopravu, jakmile obdržíme položky. Ale kupující je třeba věnovat zpáteční poštovné.

50.29 Kč 89.74 Kč

Sdílet

Las Puzzle, Av Diamond Malby, Velké Puzzle 1000, 5d Diamanty Malování, Homfun Diamond Malování, Diamond Malování, Diamond Mozaika, Marvel Dimand Malování, Pat Kočka, 5d Diamond Obraz Plný Náměstí Vrtačka Cestu.

Lepidlo Adhension Silná hůl
Diamanty 3d/5d náměstí/kolo diamond
Diamantový Tvar KOLO
velikost náměstí diamond 2.5x2.5mm křížový steh
Vzor Typu podzim scénické
Použitelný Prostor Ložnice a Obývací pokoj
nedokončené ne,musíš ručně
Původ KN(Původu)
Použití Obrazy
customzied vlastní akceptovat
Formulář Jeden
Značka Yao Bo
Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Plátno Způsob Balení Srolované
Tkanina Typ Diy diamantový mozaika obraz/ Diamond Výšivky
Vkládání Oblasti Plné
Cena Nejnižší ,Nejlepší a konkurenční
Styl Moderní
Název produktu diamond malování cross stitch/diamond mazayka
Podrobnosti Plné pryskyřice diamanty s obrázkem
Rám No
Typ Velkoobchod Ano(>50 Ks)
soupravy vnitřních detail pryskyřice částice, Základní tkaniny, Kresby, Kleště,Talíř
Vrták procento 100% 5D plné náměstí/kolo diamanty
Počet Barev 30-45
Materiál Pryskyřice
Sada Typ Ano
velikost kulatý diamant 2.8x2.8mm křížový steh
Vyhledávání