0 Recenze SKU: e2071

Volant ovládací tlačítko pro Klasické Mazda 3 / Mazda6 / urn b70 strana přepnout audio keysters multifunkční tlačítko switc

Skladem


Tovární přímý, zajištění kvality, vynikající nízkou cenu!Jsme otevření a podpora velkoobchodu.Ne

ujít tuto skvělou příležitost Oh!

Název produktu: volant audio tlačítko Vhodné pro : Klasické Mazda3 ; Mazda6 2003 do roku 2014 let ; BesturnB70 včetně balení : podle vašeho výběru k odeslání !ps: 1. Doporučujeme, aby kupující potvrdit, zda je či není třeba další příslušenství ,než si koupit tento model. 2.Mazda6 2003 do roku 2014 let a BesturnB70 můžete přímo změnit původní tlačítko, není potřeba žádné dráty. (ps: pokud původní pravé straně tlačítka mají funkce regulátoru ,nemůže podporovat !) 3.to je jen představení produktu, prosím, nezapomeňte: nejsme poskytnout technologie podporuje.

Platba

Prosím, použijte Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Escrow Služby, aby vaše platby.

Pokud máte jakékoli otázky týkající se konkrétní platby, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Dovozní Daň

Částka, kterou zaplatíte nám pouze obsahuje položky cena a poplatky za dopravu.

Nejsme odpovědni za jakékoliv dovozní daně, poplatků za celní odbavení, celní zpoždění, a jiné poplatky.

Nejsme odpovědni za jakékoliv kupce místní dovozní daně a celní zpoždění.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Zásilka Pozornost

Zajistíme vám zásilku do 3 pracovních dnů poté, co jsme potvrdili platbu.

Pokud je vaše dodací adresa vyhledá ve vzdálené oblasti, kupující možná požádáni, aby platit vzdálené oblasti, poplatek .Budeme vás informovat před odesláním zboží.

Dodací lhůta nezahrnuje víkendy a festival.

Poskytněte nám prosím vaši úplnou doručovací adresu, telefonní číslo a poštovní směrovací číslo na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.Doprava do Brazílie, prosím, sdělte nám vaše daňové IDENTIFIKAČNÍ číslo.

Sledovací číslo bude zasláno, jakmile jsme dodali vaší objednávky.Pokud tam je nějaké zpoždění, může to být způsobeno tím, špatné počasí nebo vlastní kontroly.Pokud stále nemůžete přijímat položky, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Návrat politiky:

Slečna dodané Položky

Pokud zjistíte, že váš produkt se liší od pořadí, které jste umístili po obdržení produktu, prosím, kontaktujte nás do 7 dnů a žádost o vrácení nebo výměnu.Po 7 dnech, nejsme zodpovědní za špatné zásilky.

Vadné a Poškození Předmětů Způsobené Zásilky

Prosím zkontrolovat a zajistit obalu a výrobku jsou v dobrém stavu, stejně jako, zda je množství je správné před podpisem.

Prosím, buďte připraveni poskytnout zákazníkovi služby, fotografie jasně ukazují, poškozené balení, stejně jako "Důkaz Poškození" dokumentace ke zpracování vašich výměnu nebo vrácení peněz

Vadné a Poškození Předmětů Způsobené Kvality

Prosím, buďte připraveni poskytnout zákazníkovi služby, fotografie jasně ukazuje problém s položkou, jakmile je to možné

Návrat Pozornost

Prosím, vraťte produkt se všemi originálních dílů a příslušenství.

Prosím, vraťte šrouby v horní části stroje, aby se zabránilo pohybu poškození.Pokud jakékoli škody na výrobku způsobené přepravou, kupující je odpovědný za náklady na opravu.

Prosím, ne loď přes DHL, EMS, nebo FedEX, stačí si jen vybrat ten nejlevnější vaše země post.

Zákazník je odpovědný za vrácení přepravní poplatek.Budeme platit za odeslání zboží zpět k zákazníkovi.

Zpětná vazba:

Zákazník je vždy NE.1

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit problémy, před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Najdeme řešení, které bude splňovat vaše požadavky a zlepšit spokojenost.

Staráme se o našim zákazníkům a pochopit obavy a frustrace můžete mít, a pokusíme v našich silách vyřešit problémy.Snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné, ale vzhledem k vysoké email objem může trvat čas pro nás odpověď.Díky předem za vaši trpělivost.

Vzhledem k některé ISP spamového filtru nastavení, nemusí být schopen přijímat naše e-mailové odpovědi.Pokud máte problémy dostávat naše e-maily, budete muset použít jiný e-mailový účet, kontaktujte nás.

Pracovní Doba:

Pondělí - sobota 9:00—18:30 HOD

Během duty čas, můžeme vám rychle reagovat.Pokud máme z práce, prosím, prosím, buďte trpěliví a značné aby nám trochu více času, ne jen nechat neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, bez komunikace.Děkuji vám za vaši spolupráci!!!

Upřímně doufám, že každý kupující má pěkný on-line nákupu zážitek! :)

461.20 Kč 709.54 Kč

Sdílet

Mazda 6, Mazda 3 Kola, Acsesoaries Mazda 3, Autorádio Mazda 3, 2019 Rav4, Emgrand Volant Ovládací Tlačítka, Přímé Mazda 3, Volant, Ovládací Tlačítka Captiva, Regal Volantu Tlačítko, Mazda řídící Přepínač.

Materiál ABS
Značka PUFEITE
Název Modelu PFT00544412
Výrobce Automobilů Mazda
Vyhledávání