0 Recenze SKU: e2013

134CM Nylon Zbraň Závěs Venkovní Nastavitelný Airsoft Sling Popruh Lana Vojenské Bojové Svazky AK Rifle Sling Lovecké Doplňky

Skladem


134CM Nylon Zbraň Závěs Venkovní Nastavitelný Airsoft Sling Popruh Lana Vojenské Bojové Svazky AK Rifle Sling Lovecké Doplňky

Boční uvolnění spony k uvolnění adaptéru a závěs. Vhodné pro AK pušky. Materiál: Heavy Duty Nylon. Šířka: 3 cm cca. Délka: Cca 134cm. Umožňuje snadný přístup a pohyb závěsu se přizpůsobit jakékoli situaci. Nastavitelný multifunkční popruh, více vhodné pro venkovní použití.

1 x popruh

Všechny položky budou odeslány do 3 pracovních dnů po potvrzení platby Všechny Položky budou zaslány na alipay potvrdil adresu. Pro ruské Zákazníky: prosím, dejte nám vaše celé jméno (obvykle 3 slova).Pokud bez plné jméno napsané na balíčku, balíčky mohou být odeslány na nesprávnou osobu nebo bereturned zpět k nám. Všechny položky budou odeslány leteckou poštou, v případě objednávky nad 2 kg, můžeme nabídnout vyjádřit způsobem, jako EMS, DHL, FeDex a tak dále

Cla: můžeme s vámi spolupracovat na jasné balíčky od cla, ale nemůže nést povinnosti. Pokud budete potřebovat, prosím, kontaktujte nás, Ostatní: Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím zprávu za prvé namísto otevření sporu, pokud nechcete dostávat balení po odhadovanou dobu. Jako čas dodání závisí na zemi a logistické režimu. Díky.

Přijímáme Alipay. Nejlepší způsob, jak je přímý on-line platby, můžete si sami zvolit. Pokud chcete, aby ostatní platební podmínky, dejte nám prosím vědět, než si místo pořadí.

Pokud položka je vada, nebo nesprávně odeslány, prosím, kontaktujte nás pro řešení nebo vrátit do 14 dnů po obdržení zboží na výměnu nebo vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni s vaší položek, můžete výměnu zboží, ale kupující je odpovědný za všechny další expediční poplatek. Díky!!!

Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit NÍZKÉ DSR (MÉNĚ než PĚT HVĚZDIČEK) nebo Neutrální/Negativní zpětnou Vazbu. Budeme se snažit v našich silách, aby vám nabídnout nejlepší řešení co NEJDŘÍVE poté, co vaše zpráva. Jsme přesvědčeni, dobré komunikační dosáhne dobrého výsledku Nejlepší sleva za laskavé. Vaše spokojenost je vždy náš cíl. Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin s výjimkou víkendu a svátcích. Vítejte v obchodě s námi v každém okamžiku.

105.60 Kč 144.62 Kč

Sdílet

Airsoft, Puška Zbraň, Keymod Airsoft Příslušenství, M4, B Zbraň, Airsoft Zbraň, Dvojnožka, Ak 74, Airsoft Sling, Ak Zadek.

Použití Pro venkovní lov, pěší turistika ......
Číslo Modelu LN-CD02105
Délka 134cm / 52.76 in
Hmotnost 35g
Materiál 1000D Nylon
Typ Položky zbraň závěs
Šířka 3cm / 1.18 in
Značka Wolfslaves
barva Černá,Olivová Zeleň
Vyhledávání