3 Recenze SKU: e1907

Činky Nastavitelný Synchronizuje Trénink Domácí Posilovny Vnitřní Svalová Cvičení, Posilovny Kit Zákazníky z EU Bez Celních Poplatků

Skladem


Činky Nastavitelný Synchronizuje Trénink Domácí Posilovny Vnitřní Svalová Cvičení, Posilovny Kit

Zemí EU, nemusíte Platit Celní Poplatky!

(1) Nemusíte Platit Celní Poplatky!

Francie, Španělsko, Německo, Polsko, Itálie, Portugalsko, Rumunsko, Maďarsko, Belgie, Nizozemsko, Švédsko, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Irsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Slovensko, Slovinsko, Spojené Království.

5-52.5 LBS Nastavitelné Činky

Zde nabízíme vám tento vysoce kvalitní nastavitelný činka, který je navržen tak, aby tón vaše síla a budovat svaly. Ve srovnání s normální činka, naše činka funkce nastavitelné závaží v rozmezí od 5 až 52,5 kg(2.5-24kg). S naší činka, není třeba se bát, že váš dům je plný s několika činky, jen jeden z našich činky bude stačit. Přijít a dostat ji právě teď.

Vlastnosti a Detaily 【PREMIUM MATERIÁL】- Vyrobeno z oceli plastem hmotnost desky a PP základna, vysoká odolnost proti erozi, trvanlivé a robustní, není snadné být rozbité, určené pro dlouhodobé použití. 【NASTAVITELNÉ ZÁVAŽÍ】- S otočením číselníku na dvou koncích činky, můžete nastavení váhy od 5 liber na 52,5 kg(2.5-24kg) v 2,5 kilové přírůstky okamžitě. Vroubkovaná rukojeť je anti-slide a pohodlné. Elegantní vzhled, vhodný pro muže i ženy. 【NAPROSTO BEZPEČNÉ】- je Dodáván s jedním odolná základna s západky design. Pro vaši bezpečnost obavy, závaží deska může být změněn pouze při činky jsou na základně. Bezpečný brady zámky(jako obrázek show) chránit hmotnost desky od pádu při cvičení. 【PROSTOR EFEKTIVNÍ】- Tato činka set je ekvivalent k 15 různých závaží činky. S naší nastavitelný činka, není třeba se obávat, že čísla činky může nepřehledná svůj prostor cvičení. 【SKVĚLÝ VÝKON】- Vhodný pro provádění základních tělesných cvičení a těžkých nohou výtahy, pro zlepšení své hlavní síla. Pokrčí rameny, výpady, kadeře nebo vyvolává, je to vaše volba.

3 207.95 Kč 3 564.39 Kč

Sdílet

Sun Sport, Posilovna Machin, Fit Gumové, Nastavitelné činky činka, 16 Kg Kettlebell, úchop Kettlebell, Muži Nastavitelná činka, Kovové činka Nastavitelný, Tamiya, činka Fit.

Typ Další
Hmotnost Na Jednotku 52Lbs
Sub-Typ Činky cvičení
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Činky cvičení
Činnost Fitness, Trénink
Materiál ocel, nylon
Vyhledávání