2 Recenze SKU: e19042

Vlk-Vedoucí Luxusní Vycházková Hůl Pro Muže 2020 Módní Dekorativní Vycházková Hůl Muže, Elegantní Ruce Hole Vintage Knoflík Držet

Skladem


Kupující Čtení

1.Tento produkt je dekorační cukrové třtiny,módní doplněk,to NEMŮŽE být použit jako lékařské holí nebo chodítka.Prosím, použijte to správně, aby se zabránilo hole před rozbitím nebo ubližovat.Pokud je výrobek poškozen v důsledku lidské faktory (nesprávné užívání), nemůžeme vrátit nebo znovu odeslat.Pokud si mysli,prosím nedělejte objednávku. 2.Podle Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz politiky, pro balíky zasílané přes Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz dopravu, musíme napsat skutečné hodnoty výrobku na obalu.Vzhledem k balení je dodáván na mezinárodní úrovni, budete muset platit clo, když obdržíte balíček. Tyto peníze je účtován místní zvyky, ne nám, doufám, že můžete spolupracovat.Pokud si mysli,prosím nedělejte objednávku. 3.Protože hůl je více kloubů, nemusí být zcela rovný.Pokud si mysli,prosím nedělejte objednávku. 4.Různých šarží produktů může být mírně odlišné od fotografií je uvedeno.Konkrétní velikost závisí na skutečném produktu. 5.Někdy se v důsledku světla a obrazovky rozdíl, položka barva může být mírně odlišné od fotky,doufám, že můžete pochopit. Jakékoliv dotazy,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Díky!!!

Doporučené

Vlastní délka & expresní doprava Zdarma,silnější než dvě spojované třtiny.

Klikněte pro více stylů

Existuje mnoho stylů na skladě,prosím, zkontrolujte.

Produkt Show

613.33 Kč 876.28 Kč

Sdílet

Harry Pottter Hůlka, Bambus, Rákos, Fat Gripz, Bambusové Třtiny, T Iron Man, Bambusovou Holí Hlavu, Pes Pikachu, Pěna Grip, Hlavy Holí Dřevo, Hůl Chůze.

Systém Tlumení NIC
Stick Tip Gumové Tip
Funkce Vyměnitelné
Materiál potrubí Žehlička
celkově 36.6"(93cm), nebo Vlastní
proces Die casting,Pokovování
Délka (cm) 36.6"(93cm), nebo Vlastní
Rukojeť Rovnou Rukojeť
Název produktu Vlk Hůl
Materiál Rukojeti zinkové Slitiny
vintage hůl hůl muž
Značka LESZOELIE
Venkovní Aktivity VÝLET
Tip Gumové Pouzdro
Hřídel Materiál Žehlička
Vycházková Hůl berle, vycházková hůl
dekorativní walking hole hůl hůl
ruka, držet strana hole
Společné Číslo 2
Vyhledávání