4 Recenze SKU: e190244

Velké Velikosti Hudbu Taneční Podložka Baby Dance Deka Multifunkční Piano Keyboard Playmat Vzdělávací Hračky pro Dítě Dárky

Skladem


Dítě Hrát Mat Piano

Název produktu: Multifunkční hudební podložka Materiál: PVC Produktu hrubá hmotnost: 380 g velikost Balení: 33x5x25cm Produktu velikost: 130*48 cm Vhodné pro: děti od 3 let Napájení: 3 * AA baterie (není součástí balení)

Vlastnosti produktu: nastavitelný hudby, 8 hudebních nástrojů, citlivé na dotek herní podložky, 10-tón klavíru klíče, více režimy, výkon, záznam, přehrávání, píseň demonstrace, jedna poznámka, atd.

Funkce: 1. Krásné barvy a tvary, příjemné melodie. 2. Příjemná hudba má plně využil sluchu dítěte systém, pomáhá dětem rozpoznat hudební nástroje, a kultivovat hudební krásy. 3. Flexibilní provoz nohy mohou kontrolovat vývoj velké svaly a zlepšit koordinaci těla. 4. Když stiskněte tlačítko nebo stiskněte tlačítko, těžké, světlo, music box bude blikat, a různá tlačítka, bude vydávat různé zvuky nebo hudba 5. Toto plátno hudební podložka vyžaduje tři AA baterie (kromě baterií)

Balení seznam: Styl: 1* hudební podložka 1*Návod (zabaleno v OPP taška) Styl B: 1* hudební podložka 1*Návod (baleno v barevné Krabici) Dva styly: Máme dva styly a a B, prosím, dávejte pozor na styl při objednávce, B styl je dodáván s balení color box (oba nezahrnuje baterie)

Zahrajte Si 8 Různých Nástrojů

Vyberte si z klavír, housle, akordeon, trubku, xylofon, lesní roh, hra na flétnu a kytaru zvuky vytvořit svůj hudební dílo. Přepínač nástrojů mid-píseň pro složitější kompozice. Nastavitelná hlasitost vám umožní hrát tak hlasitě, jak chcete, nebo tak měkké, jak budete potřebovat.

Upozornění

-Hudba deka má protiskluzovou vrstvu. Ale prosím, buďte opatrní, když děláte namáhavé cvičení na hladké zemi. -Kojenci a batolata potřebují, aby sledoval rodiče, aby se zabránilo pádu, zatímco hraje na klavír mat . -Prosím, použijte zinek-manganové suché baterie pro hudební podložku. Alkalické Baterie možná hořet na palubě.

Skládat Melodické Melodie!

Nahrávat melodii, pak použijte funkce přehrávání sdílet je s rodinou a přáteli. K dispozici je také demo režim s pre-zaznamenal písně, které lze hrát s libovolným nástrojem. Nebojte se, pokud jste zapomněl vypnout, klavír sám vypne automaticky, aby se ušetřit na baterie.

Tančit, Zpívat a Skládat Všechny Ve Stejnou Dobu!

Piano mat je citlivá na dotek. Použijte své ruce nebo nohy, hrát poznámky, nebo se vrátit zpět a dopředu, aby se hrát váhy! Vytvořit nějaký vrah taneční pohyby a píseň jít s vaší hudbou, aby na show.

533.41 Kč 969.98 Kč

Sdílet

Dítě Dívka Hrát Mat Hračky, Contemporary Dance šaty, Děti Podložky, Mat Hrát, Dítě Piano Hudební Playmat, Baby Playmat, Piano Koberec, Cfmoto X6, Dítě Mat, Hudební Podložka Piano.

Číslo Modelu DMCP4918
Původ KN(Původu)
Pohlaví Unisex
Funkce 2 Děti Piano Mat
Tloušťka 1cm
Typ Celý
Varování 2 chraňte před ohněm
Funkce 4 hračky pro děti
Funkce 1 tapete infantil
Varování Nejez
Funkce Sportovní
Materiál Plastové
Plast Typ PVC
Funkce 3 Taneční Podložka
Rozměry 130 cm*48 cm
S Stojan pro Herní deku, nebo Ne No
Věkové Rozmezí > 8 let
Vyhledávání