3 Recenze SKU: e188584

50ks/Box, Akvárium, Fish Tank Tropické Vody Testovací Proužky Kit Dusitanu Amonného PH, Chloru, Bromu Celková Tvrdost Testovací Proužky

Skladem


Funkce:

Dobrá kvalita vody je nezbytná pro ryby a rostliny ve vašem akváriu.

Pravidelné testování kvality vody hodnoty pomáhá zajistit, ryby žít zdravý, šťastný a dlouhý život.

S Aqua Quick Test můžete sledovat 7 hodnot, které jsou rozhodující pro dobrou kvalitu vody: pH (kyselost) KH (uhličitanová tvrdost) GH (obecná tvrdost), NO2 (dusitany) NO3 (dusičnanů), Brom (sveřep) a Chlór.

Tyto hodnoty určují, jak zdravé je vaše akvárium.Abnormální hodnoty mohou způsobit problémy, jako je onemocnění řas abnormální růst a reprodukci.

Kvalita vody je výsledkem mnoha faktorů, jako jsou : rostliny, ryby, akvárium, objem atd. stejně jako vnější faktory, jako je překrmování typu přidané vody filtr použit a doby trvání a intenzity osvětlení atd.

Specifikace:

Pravidelné používání Aqua Quick Test vám umožní na místě problémy s kvalitou vody v čase, aby přijaly nápravná opatření.

Jednoduše ponořte testovací proužek ve vašem akváriu nebo rybníku a porovnejte barvy na proužku s barevnou stupnicí na obalu.

Šetří potíží.

Šetří čas.

Snadné použití.

Přesnost.

Obsah balení:

1pack 50

99.96 Kč 144.83 Kč

Sdílet

Hiv Test, Akvárium No3, Fish Tank Test, Světelný Snímač Fyzické, Analyzátor Dusičnanů, Akvária Nano, Sokkia Stanice Celkem, Amonný, Akvárium Pomp, Sůl Dusitan.

Značka PlumHOME
Původ KN(Původu)
Vyhledávání