1 Recenze SKU: e18827

Móda Nýt Muži Pás Tašky Individuální Šití PU Crossbody Hrudi Taška Muž Šikovný Fanny Pack Velká kapacita Muž Taška přes Rameno

Skladem


Proč ruští kupci potřebují plné jméno? Jako ruský poštovní úpravy politiky, kupující jména je nutné vyplnit plné jméno( Jméno + Příjmení + Příjmení ), takže se může podepsat na balíček. Je nějaká sleva pro hromadné objednávky? Ano,můžeme poskytnout velkoobchodní ceny. Můžete si objednat. Pak nám zanechte vzkaz, než budete platit. my vám dáme slevu a změnit cenu za vaši objednávku. Když je zásilka? Potřebujeme 1-5 pracovních dnů k přípravě vaší objednávky z důvodu našich četných objednávek každý den. Prosím pochopit. Pokles lodní dopravy? Podporujeme pokles lodní dopravy. Vyplníte svou adresu zákazníka, jméno a telefonní číslo v objednávce.Budeme odeslat objednávku přímo do vašeho zákazníka. Nebudeme opustit veškeré informace, faktury a propagační akce týkající se naší prodejně v pořadí. Můžeme nabídnout slevy, když budete mít dostatek objednávek za měsíc. Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet. Poznámka: Pokud máte nějaké problémy s našimi produkty nebo služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat, první před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte své pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd. S dlouhými pozitivní zpětnou vazbu a kupující je ukázat, dáme vám slevu jako dárek, když si koupíte příště.

357.48 Kč 616.46 Kč

Sdílet

Taška Pás Muži, Polštář, Muži Svetr, Mini šicí Stroj Power, Gu Sling Bag Muži, Vtipné Balení ženy, Panenka Stich, Erkeb Ledvinka, Zbraň Rivet, Velká Ledvinka.

Hlavní Materiál PU
Vhodné pro Cestování, Nakupování a Party
Číslo Modelu CH019
Pohlaví Unisex
Vzor Typu Nýt
Popruh Drop 120cm
Položka Délka 41cm
Značka CCRXRQ
Podpora Velkoobchod a Pokles Lodní dopravy
Styl Módní
Tvar polštář
Složení Materiálu PU + Polyester
Typ Položky Pas Balení
Vyhledávání