0 Recenze SKU: e186464

NB MC55 Ergonomické Sedět Stand Workstation 24-35 palcový Monitor Držák na Zeď Držák s Skládací Klávesnice Zásobník, Plynové Vzpěry Ruku

Skladem


1. Všechny přepravní náklady ukázal v Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz nezahrnuje Příplatek za Rozšířenou Oblast! 2. Pls zkontrolujte, zda s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. potvrdit pokud vaše město (psč) je třeba Příplatek za Rozšířenou Oblast!! 3. Cla a Daně NEJSOU zahrnuty do přepravní náklady . 4. Prosím, zanechte vaše adresa pro vyzvednutí zásilek. 5. Klienti z Brazílie, pls zanechte své CPF číslo v pořadí, pokud zvolíte dopravu z Číny jako své celní potřebovat. 6. Klienti z Chile, pls opustit své KOLEJI číslo v pořadí, jak vaše zvyky potřebovat. 7. Clents z Argentiny, pls zanechte vaše CUIT číslo v pořadí, jak vaše zvyky potřebovat. 8. Klienti z Brazílie, pls vyberte dodání z Brazílie, takže nemusíte platit celní poplatek! 9. Klienti z Ruska, pls vyberte dodání z Ruska, takže nemusíte platit celní poplatek! 10. Klienti ze Zemí EU, pls vyberte doprava ze Španělska,Německa nebo z české Republiky, takže nemusíte platit celní poplatek a DPH zdarma! 11.Baleárské Ostrovy,Ceuta ,Melilla a Kanárské Ostrovy ve Španělsku muset platit celní daň a clo! Model: MC55 Vyhovuje velikost obrazovky 24 "-35"

NB MC55 je Ergonomie Interaktivní Sit-Stand Desktop Workstation umožňuje převést vaše desky stolu do zdravé pracovní stůl. MC55 je připojen na opačný konec stolu okraje nahoru do3.5"tlustý s svorky. Je dodáván s VESA držákem pro montáž displeje 24" až 35".

MC55 vám swing zobrazení doleva, doprava, nahoru a dolů plný rozsah pohybu poskytují nepřekonatelnou ergonomické pohodlí, zlepšit zdravý životní styl a zlepšit productivities v obou domácnostech a kancelářích.

Výškově nastavitelné displej a klávesnice snadno pohybuje a současně zvedněte za správné výšky, což vám umožní snadno sednout nebo postavit na vyžádání, jako vaše volba. .Výsuvné a Skládací klávesnice poskytují tune up klávesnici a zatlačte na ruku z cesty, když potřebujete váš stůl, povrchu a prostoru.

Postaven v odolné plynové vzpěry válec, hliníkové slitiny a oceli, konstruován pro dlouhotrvající s kabely řízení směrování pod ruku. Co je víc, produkt nainstalován s 2X USB rozhraní, adaptéry pro nabíjení ipadu nebo mobilního telefonu na vyžádání, a gadget box pro klíčové pouzdro a další super položek.

MC55 TV Držák na Zeď je vhodný a ideální pro omezení prostoru a zákoutí doma nebo kanceláře. Modulární design umožňuje instalaci jednoduché a snadné.

* Snadno a současně zvedněte klávesnice a LCD displeje do správné výšky.

* Šetří prostor domů a kanceláří.

* Podpora wellness v každodenní pracovní rutiny a domácí zábavy.

* Stojící platforma zvýšit productivities.

* Žádné drahé výškově nastavitelné stoly nebo židle zapotřebí, jak již poskytuje.

* Jednoduchá instalace a snadné použití, snadné ovládání

■ Hodí se pro většinu 24" až 35" displeje,podpora zatížení od 4, 4 do 33 lbs (2-15 kg), VESA kompatibilní 75x75, 100x100 mm

■ Displej a klávesnice lift vzdálenost 17.3" (440 mm),klávesnice, slide přední a zadní 2" (50 mm)

■ Otočný ±180°,displej naklonění +9° na -12°

■ Full rozšíření : 44" (1120 mm)

■ Černé a Bílé barvy

1 505.68 Kč 2 316.44 Kč

Sdílet

Psací Stůl Klávesnice Zásobník, Držák Monitoru, Monitor Podporu, Svorky Flash, Pozn., Podstavec Monitoru, Devider Tv Stojany, Nb Boty, Ipad Držák Na Zeď Obrázek, Podstavec Monitoru.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu NB MC55
Značka NORTHBAYOU
Balíček Ano
Vyhledávání