0 Recenze SKU: e185587

5kusů HTD3M pás 216 3M 9 délka 216 mm šířka 9 mm 72 zubů 3M rozvodový řemen guma uzavřené smyčky pásu 216-3M doprava Zdarma

Skladem


5kusů/lot 216-3M-9 HTD3M Uzavřené Smyčky pásy

72 zuby Délka 216 mm w idth 9mm Rozvodový Řemen

Typ: 216-3M-9

Rozteč: 3mm

Pás Výška: 2.4 mm

Zub Výška: 1.17 mm

Materiál: NeopreneRubber Skelnými Vlákny Jádro

Šířka: 9mm

Počet Zubů: 72 Zubů

Tvar: Uzavřené Smyčky

Množství: 5ks/lot

Poznámka:Máme velký počet akcií.Můžeme okamžitě dodání .

(pokud potřebujete jinou šířku HTD3M pásu ,můžeme snížit veškeré šířka!)

Také jsme prodali pás HTD5 M,HTD8M,HTD14M,S3M,S5M,S8M,S14M,D5M ,prosím, kontaktujte mě, pokud budete potřebovat tyto rozvodového řemene.

Kontakt: Jeanne Chen

Trademanage Číslo: cn1501129346

Poslali jsme všechny položky mají sledovací číslo, můžete zkontrolovat stav balíček včas. Všechny položky budou odeslány do 48 pracovních hodin po obdržení platby (kromě soboty a neděle).Všechny položky budou odeslány do Číny EMS, FedEx, UPS,DHL. Pokud potřebujete tyto způsob dopravy, prosím, kontaktujte nás. 1.Jen NÁS dopravu Zdarma prostřednictvím Mezinárodní ePacket. Obvykle 7 až 15 pracovních dnů na kompletní Dodávku.

2 .Jiných zemí, budeme posílat zboží China post air mail, třeba delší doba dodání, podle situace jednotlivých zemí je různé,Obvykle 15 až 40 pracovních dnů na kompletní Dodávku.

3.Členy Evropské Unie.Může prostřednictvím Bpost MiniPak EU(LVS). Obvykle 7 až 15 pracovních dnů na kompletní Dodávku.pokud potřebujete tento způsob dopravy,prosím, řekněte nám !!

Pokud můžete počkat,Prosím nabídku na koupi zboží!!! Díky

Kupující Informace: snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení.

7 Den Spokojenosti Výměnu Záruka:Pokud si nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit k nám pro rychlou výměnu nebo vrátíme platbu.

Vezměte prosím na vědomí, že veškeré nákupy musí být vráceno do 14 dnů od nákupu. BEZ vrácení nebo výměny budou akceptovány po 14 dnech od data zakoupení.

Obsahovat vaše jméno, adresu, položka, denní telefon, jak jste zaplatili, a pokud žádáte o vrácení peněz nebo výměnu.

Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena ( kromě náklady na dopravu tam a zpět ).

Pochopte prosím, že poštovné a manipulační poplatek je nevratný. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček

Vaše spokojenost je naším největším cílem,Pokuste se co nejlépe vyřešit problémy pro vás.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

250.63 Kč 272.34 Kč

Sdílet

Tronxy X5sa Pro Upgrade, 14m Rozvodový řemen, 15mm řemenice, 2gt Pás, Hbs86h, 3m Kladka, 8m Rozvodový řemen, Řemenice 5m, 72 Zubů řemenice, S8m Rozvodový řemen.

Materiál Gumové Skelnými Vlákny Jádro
Zub Výška 1.17 mm
Tvar Uzavřený Pryžový Pás
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Zub 72
Číslo Modelu Gumové HTD216-3M-9 teeth72 width9mm lenght216mm
Hřiště 3mm
Pás Výška 2,4 mm
Typ Rozvodový Řemen
Délka 216 mm
Značka POWGE
Množství 5kusů/lot
Šířka 9mm
Vyhledávání