3 Recenze SKU: e182680

Keramický náramek na počest kapely 5 4 Náhradní popruh nastavitelná velikost pro huawei honor band 4 rychloupínací čest kapela popruh 5

Skladem


-Rychloupínací Design: Vysoce kvalitní masivní keramická link hodinky kapela s rychloupínací design, elegantní, módní a pohodlné na nošení. S rychloupínací jaře bary, stačí nainstalovat a oddělit kapelu ruku, žádné nástroje potřebné; 3 rychloupínací kolíky v ceně (2 pro přímé použití a 1 náhradní). -Délka Nastavitelná: Všechny keramické odkazy jsou odnímatelné, velmi snadno odstranit odkazy na velikost délka pásma, aby se vešly vaše zápěstí dokonale. Odkaz nástroj pro odstranění je v ceně.

Vaše spokojenost, Náš cíl.

Jsme odhodláni nabídnout našim zákazníkům příznivé a příznivé nákupní zkušenosti.

Nabízíme vám nejnovější design s širokou škálu stylů a barev pro všechny vaše životní potřeby.

Zásilka

1. Jsme loď na celém světě, a všechny produkty v našem obchodě je doprava zdarma.

2.Budeme odeslání zboží do 24 hodin, jakmile je platba dokončena. Pokud budete potřebovat jakékoliv příznivé nebo rychlé doručení, prosím, kontaktujte nás.Pokud zjistíme nějaké problémy, bude vás kontaktovat poprvé.

3.Jsme dodávány z ČÍNA Příspěvek Letecká pošta, dosah většina zemí v rámci 15 až 39 dní. Hospodářské Logistiky doba závisí na destinaci a další faktory. To může trvat až 60 dní/Brazílie je 90 dní. Pokud nechcete dostávat Položku po 60 dnech,Prosím, kontaktujte nás na první dobu, Ne tak zákazníků, protože z logistických příčin ztráty.

O položky Barva stínování

Všechny naše položky jsou pro skutečné fotografování, technologie, zobrazení, světlo, environmentálních opatření, může být nepatrná odchylka jev, Je těžké koupit kožené přesně stejnou barvu jako obrázky, prosím, v druh zvítězit, kontaktujte nás před uvedením pořadí, jak dlouho, jak budete mít jakoukoliv barvu quation.

náhrady / návrat

Pokud nejste spokojeni, když obdržíte váš předmět, rád bych věděl více o tom. Prosím, kontaktujte nás poprvé. Nenechte si otevřít spor Nebo špatné hodnocení.

Může být žádný důvod k návratu, nebo změnit zboží.Prosím, kontaktujte mě před tebou vrátit, nebo změnit zboží. Přepravní poplatky se hradí kupující.

Zpětná vazba

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité,pokud jste spokojeni s položkami objednávky,prosím, zanechte dobrou zpětnou vazbu.Pokud nejste spokojeni s předměty vašeho zájmu,prosím, kontaktujte nás před Odjezdem negativní zpětnou vazbu.Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli Sporu.

467.25 Kč 667.59 Kč

Sdílet

Band 3 Pro Huawei Popruh, Mi Band Unicorn, čest 5 Popruh, Huawei Honor Band 4 Náramek, Huawei Smart Band 6, Gt2 Pro, Honor Band 4i, Huawei Honor Band 3, Honor Band 5 číně Popruh, Huawei Smartwatch ženy.

Aplikace Věkové Skupiny Dospělé
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Původ KN(Původu)
Značka CHENSONG
Typ Poutko Na Zápěstí
Vyhledávání