0 Recenze SKU: e181426

Vysoce kvalitní Ústní Velké Velikosti Zubní Bur H K Souboru Bloku gutaperčových Držák Sterilizátor Případě Dezinfekce Endo Box

Skladem


Poznámka: Každá šarže příjezdu barva je odlišná(stříbrné/modré/červené), náhodné doručení , jako je například požadované barvy, prosím, kontaktujte zákaznický servis! Upozornění: 1.Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření, prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku. 2.Barvy mohou mít různé jako rozdíl displej, prosím pochopit. BALENÍ SEZNAM: 1KS

Detailní Obrázky

Certifikace

Platba

T/T převod /western union / pa ypal acc epted.

Podmínky prodeje

Mezinárodní Kupující vezměte Prosím na Vědomí, Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/buyi ng.

Zpětná vazba

My vám nabízíme 100% spokojeni se svým nákupem!

Jsme zaslali pozitivní zpětnou vazbu pro vás a doufám, že se vám bude totéž dělat i pro nás.

Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, dejte mi šanci a budu dělat žádné velké úsilí k vyřešení.

O nás OAO Zubní Zařízení je profesionální podnik, který se specializuje na výzkum a vývoj, výroba a prodej stomatologických zařízení.

Naše hlavní produkty zahrnuje Vysoké A Nízké rychlosti násadce, LED Vytvrzování Light, Škálování, Zubní jednotky, Lékařské Židle, Olej zdarma vzduchový kompresor, Gutta fréza, Endodontické ošetření, Intra-orální kamera, Micro motors, Dental lampy, Sterilizátor a dentální doplňky, atd.

"Vynikající kvalita, příznivé ceny a uspokojivé služby" je naše zásada. Upřímně se těšíme na spolupráci s firmami z celého světa, pro vzájemný prospěch spolupráce podnikání s skvělou budoucnost!

156.93 Kč 166.95 Kč

Sdílet

řetězce Pole Zubní, V Vrtáčky, Endo Souboru, Bur Držák, Endobox, Stříbrné Bur Držák, Zubní Vrtáčky 10, Endo, Zubní Endo, Kulaté Brousky.

Dopravní Balíček 1cs v jedné tašce
Balíček Papírová Krabice
Značka DEASIN
Číslo Modelu OAO-1299
NET WT 100
Typ Položky Bělení Zubů
Velikost Small
stav Nové
Aplikace Zubní Oddělení
Složka Kovové
Certifikát CE ISO
Vyhledávání