0 Recenze SKU: e1812

253450 místo 223348 oppo lithiová baterie ultra-tenké, malé jádro mobilní telefon s velkou kapacitou 3,7 V ultra-tenké Dobíjecí Li-io

Skladem


Vítejte v Našem Obchodě, Pokud budete potřebovat, prosím, aby,Díky!Tipy: dobrý den,přítel,prosím, na vědomí,že Pokud paměti nemají koupit,doufám, že můžete pochopit,Díky! 1. Než si koupíte, prosím, potvrďte svůj stroj, ať už na podporu tohoto batteryBattery model je sizeas dlouho, jak vhodnou velikost může. 2. Baterie Napětí 3.7 V-4.2 V, jsou normalBattery Velikost a Kapacita se chybová rangeBut můžeme najít vhodný pro vás. 3. Většina typů baterií nejsou stříkané Baterie ModelVoltageCapacityetc., ŽÁDNÝ Maloobchodní BoxPacked Bezpečně v Bublinkové Tašky. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. Pokud je tato položka se zástrčkou, prosím, nezapomeňte, aby nám řekli, jaké plug jste wantotherwise budeme odeslat položku bez konektoru.Vlastnosti: 1. 100% zbrusu nové. 2. Vysoká kvalita a vysoká kapacita. 3. Vestavěná ochrana obvodu PCM pro zabránění nabíjení nebo vybíjení. 4. Balíček obsahuje: 1 x PC lithium-polymerová Dobíjecí baterie.Aplikace 1. Baterie je opatřena ochrannou deskou, která má funkci prevence v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, po proudu, zkrat, atd.. 2. Tento produkt se používá hlavně pro MP3 MP4 MP5 GPS Navigátor PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofon, Diktafon, Mobilní Telefon, Nouzové Napájení, Tablet PC, Mobilní Telefon, PDA, FOTOAPARÁT, Power Bank DVD, EVD Chytré Hodinky E-knihy, Notebook Vrtulník Elektronické Cigarety a ostatní elektronická zařízení.

Model výrobku: 223348253450 Nominální kapacita: 450MAH rozměry Výrobku: silná 2,2 MM (+ 0,2 MM) široký 34MM (+ 0,5 MM) * dlouhý 50MM (+ 0,5 MM) Jmenovité napětí: 3.7 V Nabíjecí napětí: 4,2 V Nabíjecí teplota: 0 ~ C ~ 45 ° C výstupní teplota: -20 ° C ~ +60 ° C Skladovací teplota: -20 ° C ~ +35 ° C Nabíjecí proud: standardní nabíjení: 0.5 C, fast charge: 1.0 C Standardní způsob nabíjení: 0.5 C CC (konstantní proud) nabíjení na 4,25 V, potom CV (konstantní napětí 4.2 V) nabíjení dokud nabíjecí proud je menší než 0,05 C Maximální nabíjecí proud: 1C Maximální vybíjecí proud: 1C

Ochrana IC parametry: ochrana před přebitím napětí 4.20 V + 0.05 V, nad, vypouštění ochranu napětí 2,7 V + 0,1 V, maximální povolený proud 2A.Pro jiné velikosti baterie, prosím, kontaktujte zákaznický servis, baterie velikost diverzifikace, mít místo!

Baterie úvod:

Jeden, MP3 lithium baterie

Jako mobilní telefon lithium baterie, MP3 vestavěná lithiová životnost baterie je hluboké nabíjení dát o 300 až 500 krát (GB), což je o jeden nebo dva roky po hrací doba bude zkrácena samozřejmě, některé dokonce zcela nelze spustit, pak se musí nahradit nové baterie.A téměř všechny značkové stroje bez zákaznické služby, s cílem snížit náklady, instalované v, který se používá k B baterie produkty (z výroby vadných výrobků, vadný, stupeň), obecné použití tří měsíců po výkonu baterie může klesat, kratší délka života.

Dvě, MP3 lithiová baterie doba přehrávání

Kapacity stroje a hrací čas a baterie spotřeba energie se vztahuje k velikosti větší displej, obecné napájení baterie je také větší.Lithiová baterie 1.2 inch pod MP3 kapacitou 150--300mAh obecně platí, že po plném nabití doba přehrávání 8 hodin, nebo tak, lithiová baterie 1.5-1.8 palcový displej MP3 kapacita je obecně 300--1000mAh, 2.5 palcový displej MP4 kapacita baterie na cca 1800mAh.Protože žádná značka-název stroje zákaznický servis služby, s cílem snížit náklady, v nainstalovány, když tam je B baterie (z výroby vadných výrobků, vadný, stupeň), obecná způsobilost zboží je o 20% nižší, než, hrací doba bude kratší.

Tři, jak soudit můj stroj je problém s baterií?

Pokud váš MP3 zařízení Bluetooth má následující jev, že bude problém s baterií, je třeba vyměnit:

1, použití již více než rok, hrát (pohotovostní režim), čas se výrazně zkrátí (o 3 hodiny), což naznačuje, baterie, snížení kapacity, životnost.

2, nelze spustit, nebo vypnutí napájení: baterie vnitřní zkrat nebo špatná kvalita vlasů bublající nahoru nebo větší odpor, selhání baterie.

3, hrát na efekt variace: baterie vnitřní odpor je velký, výstupní napětí je příliš nízké.

4, nemůže hrát: Baterie prsten nebo ochranný obvod kruhu, selhání baterie.

Poznámka: MP3 normální-li začít, je později zjištěno, že chyba je více než 90% z baterie je z jiných důvodů, elektronické komponenty jsou méně pravděpodobné, že prsten, a baterie jsou spotřební materiál, kvalita je nerovnoměrné, a rozdělení nabíječka je obecně vyšší než výstupní napětí, baterie speciální limitované tlakem (4.2 V) funkce.Zcela spoléhat na buněčné linii ochrany, snadné poškození.Hodnota MP3 pro malé mobilní důvodů, a nelze použít, je velmi nepříjemné!

Čtyři, jak vědět, stroj baterie?

1, otevřete stroj: odvážil otevřít stroj, MP3 je vlastně velmi jednoduché, nebojte se o poškození stroje.Pečlivě zkontrolujte stroj, abyste zjistili, zda tam jsou šroubky, malý šroubovák může být otevřen, obecně je ne shell lepené nebo tam je tlačítko na kartě, s nožem podél švu týden poté mohou otevřít nebo otevřít, pozor, obecné shell nepoškodí, pozornost klíč.

2, otevřeno bude vidět baterie, pokud je baterie je stříbrná, lithium-polymer baterie je vně plastového filmu balíček, pokud jiné barvy je ocel nebo hliník shell lithium baterie, kůže je PVC plastové pouzdro, modré jsou také černé.

3, podívejte se na model baterie: všeobecné, baterie jsou stříkané s modely (ve skutečnosti, je velikost baterie), slova mohou být zaznamenány pod výše, pokud nechcete použít pravítko pro měření délky velkorysý, zaznamenány.

178.01 Kč 329.73 Kč

Sdílet

Oppo X, Zimní Kryt, Petzl Tactikka Core Baterie, Fonda Galaxy Baterie, M01 Základní Baterie, Originální Core Prime, Baterie, Láska Mei Redmi 5, Samsung Galax S10 Plus, 8 Sim, Jádro 32 Baterie.

stav 100% Nové
Značka yorwats
Typ Standardní Baterie
Množství 1KS
místo původu Čína
Použití MP3 / MP4 Přehrávač
Funkce Dobíjecí Baterie
Napětí 3.7V
Služby Obchod, záruka
Balíček Ano
Ochrana pcb
Číslo Modelu Polymer baterie
Dobíjecí Ano
Vyhledávání