1 Recenze SKU: e1811

Nejnovější 120V 3A Ochrana Očí DC Nastavitelné Přepínání Napájení Laboratoř Současných Stabilizátoru Lavičce Zdroj 4 Číslice

Skladem


ÚVOD:

Řada spínané napájecí zdroje pro měřicí přístroj vyloučit nepříjemnosti bigvolume a těžké tradiční napájení mají.Výstupní napětí a proud je řízen dvěma proměnnými rezistory s hrubé a jemné regulace pro morehandy a přesné nastavení.

Vlastnosti:

1, S rozsáhlejší nabídku v dal volt věku na 230Vplusmn10% 50Hz(115 Vplusmn10 % 60 Hz) 2,S vysokou frekvencí provozní ion může snížit velikost a sílu transformace er. 3,S malá velikost, nízká hmotnost a vysoká hustota energie. 4,Celá účinnost vyšší až o 70%. 5,nastavení Nuly výstupního napětí a proudu.

Parametr Specifikace:

Provozní Prostředí : Vnitřní použití,Výška do 2000m, Instalační Kategorie II, Stupeň znečištění 2. Provozní Teplota &Vlhkost : 0℃až 40℃,

Zápory znamné Napětí Oper na ion

(1) Výstupní Napětí se pohybuje v rozmezí od 0 do rat ing vol tage s con spojitý adj ust prostředí . (2) Napětí sy v iontové line pravideln na ion≦5m V. Zatížení ko zení≦5m V. (3) Po ry čas≦50 0mus(50 % Zatížení cha ng e, mini mum zatížení 0. 5A ). (4) Ri pp le & Noi se≦5m Vrms, 10 0m Vp-p (5) Tempe ratur e koeficient≦10 0p pm /℃.

Konstantní Proud Ovládání

(1) Výstupní proud se pohybuje v rozmezí od 0 do hodnocení aktuální s plynulé nastavení. (2) Stávající nařízení line nařízení≦3mA.zatížení nařízení≦3mA.

Mezi Podvozek a Výstupní Terminál : ≧20MOmega (DC500V).Mezi Šasi a NAPÁJECÍ Kabel : ≧30MOmega (DC500V).

Balení seznam

Napájení X 1 Zatížení Linky 1 X Průvodce Obsluhou X 1 Krabice X 1

Více Obrázek

O Zásilce

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Všechny objednávky budou odeslány do 7 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi vaši platbu. 3. Nabízíme pravidelné Post Air Mail a nastavit dopravu zdarma metod. 4. Od obchodu je trans-národní, jakož i letecky je nejlevnější způsob dopravy, bude to trvat dlouhou dobu pro dodání.Pokud nechcete čekat tak dlouhou dobu, vyberte si prosím Express a zaplatit poplatek. 5. Nejsme zodpovědní za vaše cla.

Návrat A Vrácení Peněz

1. Pokud položky jsou nalezeny ve špatném stavu, když obdržel, prosím, kontaktujte nás svobodně.Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nový jeden pro vás. 2. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, protože osobní preference, můžete se vrátit k nám do 7 dnů.Budete muset zaplatit náklady na dopravu. 3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

O Záruku

1. 12 měsíců záruka Pokud nejste spokojeni, když obdržíte váš předmět, nebo s problém s kvalitou, prosím, kontaktujte nás, můžeme vám nabídnout vrácení nebo odeslat na záruku, ale prosím, nabídnout důkazy, které ukazují na problém aktivně.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

980.62 Kč 1 961.25 Kč

Sdílet

Dc Laboratorní Napájecí Zdroj, Nastavitelné Napájení Příslušenství, 120v Napájecí Zdroj, 120v Dc Napájení, Nastavení Napájení, 326 Moc, Přenosný Laboratorní Napájecí Zdroj, 5vdc Power Supply, Zdroj Napájení Nastavitelný, Konstantní Zdroj Proudu.

Typ Výstupu Jeden
Kvalitní Zbrusu nové
Záruka jeden rok
Funkce 1 DC Napájení
Výstupní Výkon 1 - 320W
Funkce 3 aktuální stabilizátor
Funkce 4 Napájení Laboratoř
Číslo Modelu R-SPS1203D
Výstupní Proud 0-10A
Funkce 2 nastavitelný laboratorní zdroj
Výstupní napětí 0-30V/60V/120V
Výstupní Frekvence 50HZ/60HZ
Vyhledávání