0 Recenze SKU: e1765

Strom kroužky abstraktní malba zvadlý strom plakát, obrázek, tisk moderní, bytové dekorace, plátno wall art hnědá obývací pokoj

Skladem


1.Prosím, ujistěte se, že vaše poštovní adresa je správná! Obvykle položky budou odeslány do 3 pracovních dnů po obdržení plné platby. Některé osobní objednávky nebo velkoobchodní objednávky může trvat trochu déle pro zpracování. 2.Položky budou dodávány China Post Air Mail, který trvá 5-30 dnů do USA. 15-30 dní do Kanady, Evropy,Austrálie. Vzhledem k celní odbavení, balíky zasílané na ruské a Brazílie bude trvat asi 20-40 pracovních dnů. 3.Pokud chcete být rychlejší,prosím, Kontaktujte Mě pro EMS ( 7-15 dnů)nebo DHL(3-10 dnů). 4.Také, balíček může zpoždění v některých důležitých festival (například:Jaro a Vánoce, Čínské Národní Den)nebo přírodní katastrofy(například sopečné exploze, hustá mlha a tak dále).Takže Prosím, kontaktujte nás, pokud se nemůžete dostat zboží do 30 dnů.

104.34 Kč

Sdílet

Umění Tisknout, Pictur, Abstraktní Plakát, Abstraktní Umění, Umění Plakátu, Plakát Salon, Koně Abstraktní Na Plátně, Graffiti Barevné Kombinace, Abstraktní Barvy, Umění Canva.

Podpora Základní Plátno
Materiál Plátno
Rám No
Režim rámečku Nerámováno
Styl Moderní
Značka ZebraHome
Číslo Modelu WA-132
Originální Ano
Typ Plátno Tisků
Tvar Náměstí
Technics Sprej Malování
Předměty abstraktní
Formulář Tři-obrázek Kombinace
Střední Vodotěsné Inkoust
Vyhledávání