0 Recenze SKU: e17628

Graffiti Street Art Malířské Plátno Umění Banksy Fllow Svůj Sen Plakáty a Tisky Umění Zdi Obraz pro Obývací Pokoj Domácí Dekor

Skladem


Materiál: Plátno Styl: Graffiti Umění Medium: Voděodolný Inkoust Domů Dispozice: Obývací Pokoj, Svatební Dekorace, Ložnice, Koupelna, Kancelář, Hotel, Jídelna Pokles lodní dopravy a Velkoobchod: Podpora Použití: Jedinečný Dárek pro Rodinu ,Přátele, Rodiče Něco důležitého pro naše zákazníky: 1. 3cm navíc bílý okraj je na rámu každého panelu.Velikost měřicí ručně,může být 1-2 cm chybu. 2.Aby se náklady na dopravu a vyhnout rám poškozen při doručení,žádný mat, bez uvnitř rámu, žádné vnější rám ,pouze válcované plátno. 3.Jako světelné efekty, barevné objekty, možná trochu lišit od fotografie. 4.Tento vynikající kvalitu plátno tisk je bez uvnitř a vně rámu, aby se náklady na dopravu, ale tato velikost je obvykle foto rámeček velikost a můžete si připravte rám snadno. 5.Malba je ruční práce, je vytištěn pomocí strojů. 6. Pokud potřebujete vlastní velikost, prosím, kontaktujte nás.

74.71 Kč 149.42 Kč

Sdílet

Zelené Graffiti, černá Graffiti Umění, Banksy Panda, Garuda Indonesia, Moderní Graffiti Umění, Slon Zrcátko, Případ Banský, Alec, Plynová Maska Toxické, šaty Indonésie.

Drop shipping Podpora
Režim rámečku Nerámováno
Materiál Plátno
Tvar Náměstí
Je Inteligentní Zařízení No
Formulář Jeden
Rám No
Předměty Kreslený
Nerámováno Plátno tisknout pouze( bez rámu)
Styl Moderní
Podpora Základní Plátno
Plakát a tiskoviny Tisk Na Plátno
Typ Plátno Tisků
Wall Art Designu Domova obrazy na zeď v obývacím pokoji
Originální No
Technics Sprej Malování
Číslo Modelu Maskovaný Muž Malování
Značka Si Di Ke
Střední Vysoce Kvalitní Inkoust
Produkt useage Domů,Uličky,Obývací Pokoj,Ložnice,Kanceláře
Vyhledávání