0 Recenze SKU: e176210

Originální pro HP pro ENVY 13-d000 13-D023TU 13-D025TU 13-D024TU závěs závěsy

Skladem


Podívejte se na obrázek produktu, který jednoznačně odkaz ,ujistěte se, že položka je stejný jako váš původní .

původní pro lenovo C260 power inverter board ZAA00 LS-B003P

O nás :

Jsme jedním z předních notebook dodavatelů komponent v číně,se specializuje na vývoz notebooku základních desek,zejména dobré na značku notebooku základní deska ,a v pozici, aby dodávky notebooku, lcd ,notebook, klávesnice ,baterie a adaptér,máme vlastní profesionální inženýr týmu a opravy služby pro vás .s vysoce kvalitní ,dobrý vzhled a rozumnou cenu, naši zákazníci jsou z celého světa , severní Amerika ,jižní Amerika ,Evropa,Austrálie,Afrika, ruština a tak dále .

Balíček :

Budeme balení zboží .

Platba :

Podporujeme následující platební metody. Všechny platby na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz jsou zpracovány Alipay.

Náklad :

Budeme loď objednávky do 2-5 dnů poté, co dostal platbu .

Jsme obvykle loď Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz standardní , doprava, DHL , EMS ,TNT ,UPS, a tak dále , pokud preferujete jiný způsob dopravy , prosím ,kontaktujte nás, děkujeme

Zpětná vazba :

1.Pokud jste spokojeni s naší zboží, Prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček pro nás . Vaše pozitivní zpětná vazba jsou velmi oceňovány.

2.Pokud nejste uspokojit se s díly,které jste obdrželi, prosím, Kontaktujte nás nejprve vyřešit jakýkoli problém. Uděláme, co bude v našich silách, aby poskytovat nejlepší produkty a služby. Prosím, pošlete nám e-mail a my vám odpovíme v přiměřené časové lhůtě

311.15 Kč 444.51 Kč

Sdílet

Hp Omen, Pant Pro Notebook Hp, Hp Envy 13 Podsvícená Klávesnice, Hp Envy 133 Klávesnice, Hp Envy 13 Tecla, Hp Envy Panty, Tiskárny Hp, Hp Envy 13 Lcd, 250 G3, Hp Envy Vzpomínky.

Typ Vnitřní
Programy 2
Značka ZYDNLP
Balíček Ano
Typ Rozhraní USB
Vyhledávání