2 Recenze SKU: e1754

Kompletní Tetování Stroj Kit Rotační Pero S Kazety, Jehly, Tetovací Pistole Profesionální Tetování Napájení

Skladem


Popis

Značka: Thunderlord Typ: Tetování Stroj Tělo Materiál: Hliník Pero Barva:Stříbrná, Černá, Červená Rychlost: Max.10000 OT / min Vstup: Max. 12v Zdvih: 3,5 mm Motor: 4.5 w Výkonný Motor HP Délka: 120mm HP Dia: Max.28 HP Hmotnost: 130g Jehly: Jehly Kazety Položka:Tetování Napájení výstup:max.12v,200NPS Mimo napětí: 1.5-18V Vstupní napětí: 90-265V Materiál Těla: plast Displej:Digitální LCD Dotykový Displej Použití pro :Podšívka a stínování Velikost: 16.8*9.8*5 cm Kompatibilní Se všemi Cívky A Rotační Tetovací strojky Poznámka: 1. Naše zařízení podporuje vlastní logo. 2. Prosím, aby 3% chyba pro ruční měření. Děkuji vám za vaše pochopení

Pokud potřebujete více jehly,pls klikněte zde

Balení Obsahuje

Tetování stroj: 1x Tetování zbraň 1x Kabel 3x Jehly Tetování kit: 1x Černá/stříbrná/červená tetování zbraň 1x Tetování napájení 1x kabel 2x jehly

Q & A

1. Musím použít konkrétní jehly nebo jehly? To není velmi zvláštní. Obvykle, můžete použít jakoukoliv kazetu jehly. 2. To je třeba pedál? To může být použit s nebo bez pedálu 3.Přijíždí do Brazílie? Nebojte se ,pokud jste neobdržela v slíbit, že čas ,můžeme náhrada nebo odeslat 4. Jak nastavit délku jehly? Tam je nastavitelné knoflíkem na anti-smyk zvládnout. Můžete jej prodloužit nebo zkrátit jehly. 5. Má stroj provádět žádné vibrace? Tento stroj je velmi tichý a snadno ovladatelný 6. Velmi těžké pro ženu je to ruka? Ne, je to lehké a vhodné i pro ženy k použití. 7.Prosím, řekněte mi, zda to může být použit pro tetování To se používá pro tetování a také mohou být použity pro permanentní make-up Tetování jehly velikost:035mm Permanentní make-up velikost jehly:0,25 mm 0,3 mm Poznámka:, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Jak to použít?

1. Vložte kazetu jehlu do stroje. 2. Otočte jehlou zamknout. 3. Připojte DC napájecí kabel zařízení. 4. Připojte napájení a začít pracovat.

625.86 Kč 1 043.02 Kč

Sdílet

Blok Tetování, Biskup Rotační Tetování, Stroje Tatoo, Sada Tetování, Handpoke, Stroje Tetování Kit, Loketní Opěrka, Stožár Trvalé, Male Pero Zbraň, Tetování Vodotěsné.

Funkce 2 maquina de tatuagem rotativa
Funkce 1 Tetování Na Tělo/Obočí/Víčka/Rty
Plug EU/AU/US/UK
jméno 2 tetování stroj nastavit
Funkce 3 tetování dodávky
Použití Pro Tetování Začátečník a tattooist
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu tetování stroj kit
Funkce 5 tetování kit s jehlami
Materiál Hliník
Styl kompletní tetování kit
Typ Permanentní Make-Up Stroj
Položka Tetování pero s výkonem
Funkce 7 kit tatuagem
Značka thunderlord
Fit Podšívka a stínování
jméno 1 Rotační Tetování Stroj Kit
Vyhledávání