1 Recenze SKU: e1733

NUUN kovový penis klec cudnosti pro nadšence velký FRRK mužské cudnosti zařízení z nerezové oceli penis BDSM hračky bondage perverzní sex hračka

Skladem


FRRK-34 34C kovový penis klec cudnosti pro nadšence velký FRRK mužské cudnosti zařízení z nerezové oceli penis BDSM hračky bondage perverzní sex hračky

1- Rozdíly 34 34C: 34 - kulatý kroužek na penis 34C - křivka erekční kroužek S: erekční kroužek průměr je 40mm M: erekční kroužek dia 45mm L: erekční kroužek průměr je 50mm Důležité: Sex hračky rozměr tolerance neexistuje, vzhledem k níže 3 důvodů, a to tolerance (±1cm) je obecně považován za povolený.Prosím, nedělají nákup, pokud to není přijatelné pro vás.a) sexuální hračky je v nepravidelném tvaru b) metody měření se liší c) sex hračky, materiál, vlastnosti 2- Balíček Zahrnuje 1 sada cock cage set

3 - k Dispozici s močové trubice, zmáčknout U prstenu, další erekční kroužek a visací zámek

Tento model je také k dispozici s močové trubice a zmáčknout U ringu, aby přidat to extra pocit podrobení a ponížení.Kromě toho, pokud budete chtít DALŠÍ kolo nebo křivky erekční kroužek s 40mm, 45mm, nebo 50mm vnitřní průměr, nebo visací zámek, prosím, klikněte na obrázek níže pro nákup.

F. A. Q

1 - musím platit DPH?

Pouze tehdy, pokud existuje nějaký ve vaší zemi.Cena v této webové stránky neobsahuje žádné celní, daně, cla nebo Celní odbavení poplatek v jakékoli zemi.

2 - Jak je vaše balení diskrétní?

Velmi.Pošleme v hnědé krabice, nepoužíváme poštovní obálky, které mohou odhalit to, co položka je, když pocit.Dali jsme odesílatel stanoví, jak Chen Jian, nemluvíme o tom FAAK.Obsah jsou označeny jako 'rubber rod'.

3 - Můžete loď do mé země?

Máme loď po celém světě, a většina zemí jsou uvedeny.Nicméně, pokud to není, že je, protože Celní problém.

4 - Jaké jsou vaše hračky vyrobené z?

FAAK hračky jsou vyrobeny z non-alergenní Silikon.Je to měkké, pružné a cítit se skvěle na kůži.Silikonové používá neobsahuje Ftaláty.FRRK sex hračky jsou vyrobeny z nerezové oceli.

5 - za Jak dlouho jste odeslání mé objednávky?

Naším cílem je, aby odeslání vaší objednávky ihned, to je často stejný den nebo další den, nebo první pracovní den v týdnu, pokud vaše objednávka je umístěna přes víkend.Objednávky může někdy trvat trochu déle, pokud nemají dostatek zásob, ale vždy jsme ve výrobě.Několikrát za rok můžeme být uzavřen pro fewd dní, nebo tak, ale vaše objednávka bude odeslána ihned po našem návratu.

6 - Měření

Naším cílem je, aby odeslání vaší objednávky ihned, to je často stejný den nebo další den, nebo první pracovní den v týdnu, pokud vaše objednávka je umístěna přes víkend.Objednávky může někdy trvat trochu déle, pokud nemají dostatek zásob, ale vždy jsme ve výrobě.Několikrát za rok můžeme být uzavřen pro fewd dní, nebo tak, ale vaše objednávka bude odeslána ihned po našem návratu.

Příběh Značky

Zde je krátký úvod o tom, kdo jsme.QianAi je původní továrna na top 10 sexuálních hraček značky Číny "FAAK" & "FRRK" a produkuje realistické dildo a anální plug, které jsou vyrobeny ze silikonu a PVC materiál, silikonový vibrátor, vibrační dildo a vibrační anální plug, stejně jako S&M sexuálních hraček, jako jsou ptačí klece.Pokud jde FAAK a FRRK sex výrobky.Pro všechny FAAK sex výrobky, je tam FAAK značka na to, sex hračky, zahrnuje realistické dildo, anal plug, vibrátor, multi-barevný anální robertek, obrovské dildo, dvojité skončil robertek, třílůžkový skončil dongs, rostlinný květ rostlin dildo, zvíře, dildo, kuličky, dildo, meče hračky, muž masturbant.Pro všechny FRRK sex hračky, tam je FRRK značka, výrobek kolekce je S&M sexuálních produktů, obsahuje kov ptačí klece, plastové penis klec.Naším cílem je, aby sloužit vašim potřebám a poskytovat kvalitní sex hračky v profesionálním způsobem.Vážíme si vašeho zájmu a těšíme se na spolupráci s vámi znovu.

Diskrétní Balíček a Po-prodejní Servis

Poznámka: Před Provedením Nákupu

1. Cena nezahrnuje žádné celní, daně, clo, poplatek za Celní odbavení (pokud existuje), v jakékoliv zemi. 2. Sex hračky rozměr tolerance neexistuje, vzhledem k níže 3 důvodů, a to tolerance (±1cm) je obecně považován za povolený.Prosím, nedělají nákup, pokud to není přijatelné pro vás.a) sexuální hračky je v nepravidelném tvaru b) metody měření se liší c) sex hračky materiál vlastnosti

459.11 Kč 573.89 Kč

Sdílet

Dlouho Cudnosti Klece, Kovové, Moje Sexuální Hračky, Cockring Oceli, Prsten šourku, Cockring Silicon, Bdsm Hračky, Sex Hračka, Kluci Cudnosti Klece, Slepice Ptačí Klece, Chastity Cage Ht.

Typ Položky Penis Kroužky
Materiál vyrobena ze zdraví tělo materiál z nerezové oceli
Velikost see picture in the below
barva stříbrné barvy s hladkým leštěným povrchem
Značka NUUN
Produkt kovový penis klec cudnosti pro nadšence
Aplikace pro muže zamknout penis
Obscénní Obrázek No
Číslo Modelu FRRK-34 34C
Sexuálně Sugestivní No
Vyhledávání