0 Recenze SKU: e173146

Anriea zuby Whitestrips Profesionální efekt 1 balení 7 Sáčků Původní Ústní Hygienu, Bělení zubů proužky

Skladem


!!Doprava zdarma po celém světě ( vyberte si prosím Prodávající způsob dopravy )!!

Název produktu: Anriea Zuby Bělení Kit 1 Krabice 7 Pásků (14 Pásků) ( 7 dnů Léčby) Vyrobeno na Tchaj-wanu

!!

Lepší než zuby CREST whitestrips !!

!!

Jsme Autorizovaný Prodejce !!

1. Jaké věci v krabici

7 Sáčků bělení zubů proužky (14 proužky) , zuby barva srovnání karty a uživatelská příručka

2. Vlastnosti

- Super tenký

a) 0.01 mm tloušťka

- Super bílé

a) Dekontaminace bambusové uhlí

b) Pearl prášek přidal

c) 30 minut express

- Non dráždivé vzorec

a) Žádný peroxid vodíku

b) Ne karbamid peroxid

c) Žádné konzervační látky

3. Ingredience

Polyvinylpyrrolidonu, Hydratovaný oxid Křemičitý, hydrogenfosforečnan vápenatý, Polyvinylpyrrolidonu,EDTA Disodná Sůl, hydrogenuhličitan Sodný, Mentol, Ethylcelulóza, Glycerol, Voda, Hydrolyzovaný Pearl, Mořskou Sůl, Kokosový Olej, Bambusové dřevěné Uhlí

4. Účel Vyrobené na základě hluboké čištění přírody, přírodní bambusové uhlí, tento produkt neobsahuje žádné chemické látky.To je dokonale vhodný pro osobní použití doma, jak to je mírné a non-dráždivý pro zubů a dásní.Bude vám jasné a bílé zuby po sedmi dnech používání.

5. Směrem Po vyčištění, vytřete do sucha povrch vašich zubů.Pečlivě držet zuby bělidlo/ bělící pásky na přední a ucho povrchu zubů.Jemně zatlačte dolů, aby ujistěte se, že pásy kryt zuby včetně štěrbiny mezi zuby.Odstranit pruhy po dobu 30 minut, a poté opláchněte váš měsíc s vodou.

Pro Zákazníka : 1. Všechny hodnotě zákazníka jsou vítány platit v jiné platební metody, jako je western union, paypal, bankovní převod nebo jiné. 2. Pokud tam je jakékoliv fyzické poškození nebo jiné přiměřené škodám na náš produkt, má 30-ti dnů dodavatel 's záruka. 3. Zákazník je odpovědný zaplatit daň a clo, než obdržíte na skladě.Pokud zákazník potřebuje nás (IGOAL) zaplatit daň a clo, než obdrží akcie (DDP termín) , prosím, dejte mi vědět!! 4. Vaše 5-hvězdičkový zpětná vazba je pro nás velmi důležité, poté, co jste obdrželi akcie.Vaše zpětná vazba je mocný a užitečné pro nás v budoucí rozvoj!

291.95 Kč

Sdílet

Zubní Bělení, Ice Gripper špice Pro Boty, Zázrak Na Vlasy Laserové, Grillz, Crest Proužky Box, Lidský Zub, Crest Whitestrips Bílá, Zubní, Nástroj, Kovový Box, Crest 3d Whitestrips Profesionální, Bambus Koš Parní.

Typ Položky Bělení Zubů
NET WT 40g
Značka Anriea
Složka bambusové uhlí,Perlový prášek
Číslo Modelu 7 Sáčků
Velikost Moderate
Vyhledávání