1 Recenze SKU: e172543

Organická Bavlna Štítek, Tkaniny Label, Zakázkové Šití Značky, Produktu Štítky, Textilní Značky, Osobní Tagy, Tkaniny jmenovku (MD1199)

Skladem


♥ Vlastní Bavlněná Stuha Štítek ♥ ♥♥♥ celková velikost štítku v hlavním obrázku: 12 mm x (40mm + 20 mm) Celková velikost štítku = Bavlna, šířka pásky x (konstrukční velikost + šití velikost) ♥♥♥ Tyto vlastní oblečení štítky tištěné na pásu bavlny, jsou měkké , ale docela robustní, že nebude slábnout, nebo boje daleko a může být stroj promyje a vysuší,100% organické bavlny, jsou CPSIA kompatibilní a ideální pro dětské oblečení. ♥♥♥ Při pokladně prosím uveďte: 1. nechat jméno, které chcete vytisknout, nebo některý z vašich text v oddílu "Poznámky"; Pokud máte obrázek, můžete jej připojit do konverzace 2. Vyberte číslo, písmo, které chcete (poslední foto),nebo nemají možnost (použít písmo zobrazí na hlavním foto) Budeme provádět label design na základě informací, které poskytujete. A vás požádá o potvrzení, že tento design je to, co nakonec chtít.

166.95 Kč

Sdílet

Osobní Soukromé Značky, Ručně Personalizované šití štítky, Dítě Chlapec Prozradí, Private Label Služby, štítek Kůže, Vlastní Tkaniny štítku, Vlastní štítek, štítek, Fabric Label, Složit šicí Kategorie.

Typ Popisku Hlavní Lables
Materiál Hadříkem
Použití Tašky
Typ Velkoobchod Ano(>50 Ks)
Typ Produktu Oděvní Etikety
Technics TISKNOUT
Číslo Modelu MD
Značka BROHAMA
Funkce v pračce
Vyhledávání