1 Recenze SKU: e167664

NOVÝ LCD Displej Pro PANASONIC DMC-TZ8 DMC-ZS5 DMC-ZR3 DMC-ZX3 TZ8 ZS5 ZR3 ZX3 Digitální Fotoaparát Opravy Část BEZ Podsvícení

Skladem


Otázka? Pokud chcete mluvit s zákaznický servis zástupce, o tom, jak nainstalovat tuto část nebo obecnou otázku o tento produkt, neváhejte a kontaktujte nás tím, že opustí své jméno, telefonní číslo, a dotaz na naši E-mailovou adresu . Naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin. Velkoobchodní? Pokud jste digitální opravárenské centrum hledá pro silné dodavatele, nebo pokud si chcete koupit naše výrobky ve velkém množství, můžete nás kontaktovat přímo.. můžete zadat požadované množství zboží a konkrétní značku a číslo modelu. Pak, náš zákaznický servis vás bude kontaktovat do 48 hodin. O Nás, Naši technici mají více než deset let zkušeností v oblasti digitální fotoaparát opravy průmyslu. Poskytli jsme našim zákazníkům vysokou úroveň spokojenosti našich výrobků a spokojenost. Požadujeme, aby naše služby byly rychlé, takže jsme se zajistit, aby naše opravy trvat déle než 48 hodin, a naše výrobky, které mají být odeslány do 24 hodin od zakoupení. Naše výrobky jsou kvalitní zajištěna! Jsou dodávány pro naše zákazníky ve zcela novém stavu! A co je nejdůležitější, cena za naše produkty a služby jsou stanoveny na rozumné ceny! Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků. Naši technici mají nahromaděné více než 10 let zkušeností v oblasti oprav fotoaparátů. Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků." Proč Si Vybrat Nás? - Skvělý zážitek - Rychlý Servis - Zajištění Kvality - Přiměřené Náklady Zaručit našim zákazníkům nabízíme 3 měsíců záruka pro naše opravárenské služby. Jedná se o následující podmínky, které děláme nevztahuje: na poškození tekutinami Písek poškození Fyzické poškození (jako je vrácení výrobku)

190.11 Kč 237.70 Kč

Sdílet

Panasonic Lumix Opravy, Tz20, Lcd Lumix, Panasonic Dmc Tz8, Lcd Panasonic, Fotoaparát Opravy Panasonic, Nabíječka Panasonic, Baterie Lumix, Nabíječka Baterií Panasonic Lumix, Fz150.

Značka Šílený RZX
Dotykový Displej No
Číslo Modelu DMC-TZ8 DMC-ZS5 DMC-ZR3 DMC-ZX3 TZ8 ZS5 ZR3 ZX3
Balíček Ano
Kompatibilní Značka pro panasonic
Kompatibilní Fotoaparáty Styl Bod A Střílet Kamery
Původ KN(Původu)
LCD Kit No
Vyhledávání