2 Recenze SKU: e1674

5ks,KEYDIY KD900/KD-X2 Klíč Programátor NB10-3/4 Univerzální Multi-funkční KD MINI Remote Vhodné Pro Všechny B A NB Series

Skladem


5kusů/lot,KEYDIY Původní KD900/KD-X2 Klíč Programátor NB10-3/4 Univerzální Multi-funkční KD MINI Remote Vhodné Pro Všechny B A NB Series

KD900 Dálkové Ovládání 3 Tlačítko Klíč NB Univerzální,Vhodný pro všechny řady B a NB Series

Naše práce na dálku s našimi KD stroj, to může pracovat pro jiné auto dálkové ovladače, co musíte udělat, je, aby se to na dálkové chcete o naší KD stroj.

Všechny B01, B02, B03, B04, B05 a B06 B07 může pracovat na jiné frekvenci zamykání, rozdíl mezi těmito dálkových ovladačů je, že jsou s jiným tvarem.

NB11 NB02 NB07 znamená pouze jiný tvar pro NB klíče.

NB11 znamená, DS styl vypadá NB klíč

NB02 znamená, AUDI styl vypadá NB klíč

NB07 znamená, BENTLEY styl vypadá NB klíč

Tento klíč použit pro výše uvedené klíče.

1. NB-ATT-36 je pro Peugeot a Citroen staré a Honda (většinou dříve než v roce 2013)a některé další značky automobilů. (výchozí hodnota klíče je NB-36 režim)

2. NB-ATT-46 je pro Touareg Bentley většina Renault, Fiat a některé další klíče s PCF7946 čipy.

3. NB-ATT-Chrysler je pro Chrysler Dodge Jeep klíče od auta.

4. NB-ETT-GM je pro nový Buick , Chevrolet , Opel

5. NB-XTT-Nová Honda je pro rok 2014 a 2015 Nové vozy Honda klíče.

Vlastnosti:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Původní velikost

Poskytnout velkoobchodní

Vysoce kvalitní

Barva: Černá

Tlačítko: 3/4 Tlačítka

Elektronika: Ano

Seznam Balíčků:

5pc x KD900 Klíč NB10

1:zajistíme přepravu podle adresu kupujícího poskytovány Tak, prosím, potvrďte a zkontrolujte, zda adresa jste vyplnili při nákupu. 2:způsob dopravy nabídli jsme je China Post Air Mail,takže pokud chcete vybrat, FEDEX,DHL,EMS,prosím, kontaktujte nás před nákupem. 3:Služba Tranzitní Čas je poskytl dopravce,o víkendech a svátcích jsou vylučuje,takže dodací lhůta může být delší, než jsme slíbili,a to zejména v průběhu prázdnin,takže buďte prosím trpěliví. 4:Žádné sledování aktualizované informace budou informovat včas,můžete také získat informace o sledování z oficiální webové stránky. 1:Pokud máte vrátil k produktu nás, Prosím, poskytnout sledovací číslo k nám. 2:Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a stavu. 3:v Případě objednávky nedorazily včas, prosím, kontaktujte nás, zajistíme dosílky, nebo náhrady pro vás. 4:Pokud budete chtít náhradu, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, a ne otevřít spor přímo. 1:Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, snažíme se o 100% spokojenost, pokud máte jakékoliv dotazy nebo problémy, prosím, kontaktujte nás nejprve budeme řešit rychle a v nejlepším způsobem. 2:Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a dát všech 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty, vaše vřele doporučit, je naše motivovat k pohybu dále, budeme opravdu oceňuji váš čas, pokud jste odešel pozitivní zpětnou vazbu.

1 054.92 Kč 1 335.39 Kč

Sdílet

Klíčové Keydiy, NCV8141, Pouzdro Baterie šroubovák, Hc 03 čip Kd X2, Kd900 Klíč Programátor, KEYDIY, Rt809h, Passat Vzdálené 5ks, Klíčový Program, Univerzální Programovatelné Dálkové Ovládání Duplikátor.

Značka HKCYSEA
R/C Funkce S
Další Číslo Dílu Vzdálené Klíče Od Auta
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Přizpůsobení Ano
Původ KN(Původu)
Výrobce Číslo Dílu KEYDIY
Typ Materiálu PVC
Výměnu Číslo Dílu NB10 Univerzální
Vyhledávání