2 Recenze SKU: e166

Hlava Masér Silikonové Šampon Masážní Kartáč Dospělý, Hlava, Tělo Masér Čisté Skalp Masážní Hřeben Vlasy Mytí Vana Kartáč Hřeben

Skladem


Hlava Masér Silikonové Šampon Masážní Kartáč Dospělý, Hlava, Tělo Masér Čisté Skalp Masážní Hřeben Vlasy Mytí Vana Kartáč Hřeben

Popis:

100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní

Vlasy Skalp mistra Profesionální Kartáč Šampon Posilující vlasové Pokožky Masážní Hřeben !

Používat tento šampon, kartáč osvěží pokožku hlavy jemně zvedání pryč odumřelých kožních buněk a zvyšují průtok krve do pokožky hlavy.

Budete se cítit skvěle po použití této masážní kartáč, a vaše vlasy budou zdravější, s méně odlupující se z pokožky hlavy.

Tento kartáč ideální pro každodenní použití, stejně jako všechny typy vlasů.může být také použita pro šíření gely, vosky a pomády během stylingu.

Je dostatečně jemný, aby se vaše vlasy a vlasovou pokožku zdravou a vitální.Čistí nečistoty a křoviny, exfoliace, když šampon vlasy.Podporovat krevní oběh, zvýšit vitalitu pokožky vitality a vlasy.Žádné škody na kůži.Také může být masér.Masáže a posiluje pokožku hlavy,Výtahy pryč odumřelé kožní buňky,Zvyšuje průtok krve.

Specifikace:

Materiál: PP+ Silikon

Barva: Růžová / Fialová / Modrá / Žlutá / Červená

Velikost: 8,5 x 3,5 x 7,5 cm

Obsah Balení:

1X Hlava Skalp Masér

90.78 Kč 129.60 Kč

Sdílet

Peeling šampon, Kartáč šampon, KOTLIKOFF, Dospělé Lázně, Pokožku Hlavy Scrubberu, Kartáč Na Vlasy Silikonu, Pokožku Hlavy, Kartáč Masáže Vlasové Pokožky, Drhnout Hlavu, Skalp Peeling.

masáž hlavy Masáž Hlavy
Aplikace Hlava
Značka abdo
Materiál PP+ silikon
Typ Položky Masáže & Relaxace
Vyhledávání