0 Recenze SKU: e163928

Dobíjecí Elektrické EMS Břišní Svalové Stimulátor Hip Trenér Hýždě Zvedání Butt Fitness zařízení na odvádění Těla, Hubnutí Masér

Skladem


Dobíjecí EMS Hip Trenér Svalové Stimulátor, ABS Fitness Hýždě, Zadek, Zvedání Hýždě Toner Trenér Hubnutí Masér Unisex

Specifikace

Typ Výrobku: Svalové Školení Pad Materiál: PU,ABS Plast, Gel Napájení: usb dobíjecí Více režim : 6 režimy mohou být vybrány, a 9 úrovní intenzity může být použit pro výcvik.

Návod

1. Vyčistěte oblast, kterou chcete starat o; otevřete ochranný film břicha toner a nalepit náplast na oblast, kterou je třeba se starat. 2. Napájení a stiskněte tlačítko ON/+ na tři sekundy zapnout, tam je bílé světlo. Vypnout a stiskněte tlačítko VYPNUTO / - na žádné úrovni, pak vypnout. 3. Hostitel automaticky přepíná mezi 6 masážních režimů. 6 masážních režimů: hnětení, klepání, akupunktura, masáže, shiatsu. 4. Nastavit intenzitu, když stisknutím tlačítka"/+", pulsní intenzity. Zvýšit; při "VYPNUTÍ/-" je stisknuto, puls síla je oslabena. 5. Je lepší použít nástroj po jídle nebo 30 minut po koupání.

Funkce

1. Firmy, Tóny, Posiluje a Zpevňuje Svaly. 2. Elektromagnetické pulsy pomoci firmě a definovat jádro s posílení svalové kontrakce. 3. Elektrická stimulace svalů (EMS) Technologie. 4. Použitím původní tréninkový puls s frekvencí konkrétní aktuální. 5. Navrhnout tréninkové metody efektivní cvičení svalů.

271.09 Kč 416.96 Kč

Sdílet

Pás Ems, Zvedání Stroje Elektrické Colombien, Pro Elektrické Svalové Stimulátor, Ems Stimulace Svalů Nohou, Elektrické Svalové Stimulátor, Dhl, Elektrický časovač Tělocvična, Abdomin, Muži Svalový Stimulátor, Výkon Zařízení Stroje.

Metoda Operace Typ Pásu
Původ KN(Původu)
Feature2 Tělo Masér Hubnutí
Značka youe zářil
Aplikace Tělo Vibrační Cvičební Stroj (Stojící Typ)
Feature3 Elektrické Ems Trenér
Režimu Výuky Kniha
Číslo Modelu Svalový Stimulátor
Feature1 elektrické svalové stimulátor
Typ Položky Hip Trenér S Dálkovým Ovládáním
Vyhledávání