0 Recenze SKU: e163412

Horký Produkt novinka malé mikrovlnné peci tavení skla v mikrovlnné pece a malé skleněné šperky tvorba nástroje

Skladem


Nové novinkou malých mikrovlnná trouba pece tavení skla v mikrovlnné pece a malé skleněné šperky tvorba nástroje

Mikrovlnná pec je zařízení, které řemeslníkům použít k požáru malé umělecké projekty v mikrovlnné troubě. Zatímco některé crafters používat to, aby oheň keramiky nebo proces drahých kovů, jíly, nejčastější použití je pojistka malé kousky skla jako součást šperků rozhodovacího procesu. Tento typ pece má řadu výhod — zejména cena, čas, účinnost a pohodlí. Mají válcovitý tvar a skládá se ze základního dílu a kryt vyroben z kombinace keramiky a žáruvzdorné desky. Žáruvzdorné desky je materiál, který může odolávat vysokým teplotám a působí jako izolant. Je vyrobena z Bio Rozpustné vlákniny,což je ultra lehký a non-nebezpečné.Víko má speciální černý povlak na vnitřní straně, který umožňuje získat extrémně vysoké teploty uvnitř pece, což způsobuje, že sklo se roztaví během několika minut.

Doporučujeme použít jiný mikrovlnná trouba, které jste vařit jídlo.

Platba

1.Preferujeme platbu přes PODMÍNĚNÁ což je bezpečnostní způsobem pro vás. Před zaplacením prosím, ujistěte se, že dodací adresu,psč a Říct číslo je správné,Díky.

2.Naše cena nezahrnuje daně,DPH, nebo jiné skryté poplatky.Zajistit, budete platit minimální daň,budeme deklarovat jako "dárek"nebo "vzorek" s nízkou hodnotou.

Zásilka

Všechny doprava zdarma zboží bude dodáno HK post air mail,obvykle dodací lhůta je 10-20 dnů. Pokud nemůžete přijmout tento způsob doručení, můžete si vybrat jiný způsob dopravy, jako je EMS,UPS,FEDEX,DHL a tak dále, máme také slevu z těchto lodních společností. Tak pls pošlete zprávu nebo nás kontaktujte na Obchodní Manažer, když si objednáte, než jste zaplatili, a budeme měnit ceny odpovídajícím způsobem. Děkuji.

Návrat

1. Z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni s předměty,akceptujeme vrácení a výměny do 7 dnů poté, co jste obdrželi své položky a budete se zavazuje vrátit přepravní náklady.Zpracujeme váš návrat žádost do 2-5 dnů poté, co obdržíme vrácené položky.

2. Pokud položka je vadné, prosím, řekněte nám okamžitě, aby pro výměnu nebo opravu.Pokud výměna není k dispozici, pak náhrady budou je žalovat s původní způsob platby.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s předměty a naše služby,prosím, chvilku nechte nám 5stars pozitivní zpětnou vazbu, budeme rádi udělat totéž pro tebe.Ale pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo problbem,prosím, kontaktujte nás před odjezdem

neutrální (3 hvězdičky) nebo negativní (1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní náladu.Děkuji vám za vaši velkou podporu!

333.90 Kč

Sdílet

Sklo Mikrovlnná Trouba Pece, Nejlevnější Mikrovlnné Pece, Mikrovlnná Trouba Pece, Micro Mikrovlnná Trouba, Vypalovací Pec, Skleněné Taveniny, Keramické Pece, Malé, Jednoduché, Mikrovlnná Trouba, Mikrovlnná Trouba Wirpul, Mikrovlnná Trouba Malé.

Sklo vypalovací pec
Materiál Keramické
skleněné šperky Keramika
pece mikrovlnná trouba pece
sklo nástroje skleněné pece
vybavení skleněné šperky zařízení
levné pece Levné pec nábytek
Číslo Modelu MAB1002
Původ KN(Původu)
nástroj sklářské nářadí
taveného skla sklo fusing pece
Nástroje skleněné šperky
Vyhledávání