2 Recenze SKU: e157042

10 Boxy (30 Ks) Zubní Diamantové Vrtáčky SR-11 / SR-12 / SR-13 Leštička Drill FG 1,6 mm vysokorychlostní Vrtačka DIA-BROUSKY

Skladem


10 Boxy (30 Ks) Zubní Diamantové Vrtáčky SR-11 / SR-12 / SR-13 Leštička Drill FG 1,6 mm vysokorychlostní Vrtačka DIA-BROUSKY Funkce: - Přírodní smirkový prášek, vysoká tvrdost, se můžete ujistit, bur ostrost. -- Stonek, který používá vysoce kvalitní nerezové oceli, vysoká pevnost, žádné rezavé. - To by mohlo být dezinfikovány, za vysoké teploty a vysokého tlaku. - Povolená maximální rychlost dosáhne na 400 000/min. -- Za 3ks v plastové krabičce.Celkem 10 krabic Více než 180 modelů k dispozici pro objednání, Prosím, kontaktujte nás, pokud jste nenašli modely na prodej z našeho internetového obchodu.Doprava Zdarma: 1. Všechny položky budou dodávány leteckou poštou poštou do 2 pracovních dnů.To trvá asi 7-25 dnů(USA,CA,AU,UK).A 10-35 dnů do jiných zemí. 2. Všechny položky jsou kontrolovány za poškození nebo závady, předtím, než opustí náš sklad.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, dejte nám vědět, budeme řešit problém co NEJDŘÍVE. 3. Sledovací číslo je k dispozici .Návrat Politiky: 1. Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit, prosím, kontaktujte nás do 2 dnů od vás obdrží bod.Všechny vrátit zboží musí být vráceno s jeho originální balení a příslušenství. 2. Vrátíme vám peníze, když jsme si návrat položek.Nebo nahradit položku pro vás. 3. Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, napište nám s případnými návrhy, a budeme v našich silách, aby zlepšit služby!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, Vaše pozitivní zpětná vazba a 5 star chvála bude vysoce ocenil.

404.44 Kč

Sdílet

Zubní Vrtačka Držák, Ok Nail Art, Hnědé Zuby Bělení, Zubní Bělení, Vysoké Bělení Zubů, Bur Držák, Muž Bělení Zubů, Bur Případě, Mani Bělení Zubů, Box Bur.

Složka diamantové brousky
Číslo Modelu SR-11/SR-12/SR-13
Typ Položky Bělení Zubů
Velikost Moderate
Značka Densdal
NET WT 70g
MN 10 Boxy (30 Ks)
Vyhledávání