0 Recenze SKU: e155554

Doprava zdarma 848MXL(B1060MXL) 025 délka 2153.92 mm zuby 1060 šířka je 0,25"=6,35 mm 848 MXL T zuby Průmyslové Gumové rozvodový řemen

Skladem


dodáváme také jiné šířky , 10mm ,20mm,25mm. 30mm,35mm,40mm,45mm . cena se také liší , pokud budete potřebovat další šířky , prosím, kontaktujte mě na první

všechny belt je vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny

různé pás velikostí ,citace není stejné ,před nákupem , prosím, potvrďte nám, že potřebujete velikost

Pokud potřebujete jiné velikosti, Načasování Pásy, prosím, kontaktujte nás!

Můžeme vyrobit dle vašich požadavků!

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.

Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

646.93 Kč

Sdílet

Brýle ženy Kim Kardashian, Lunette žena Sluneční Brýle, Kim Kardashian Sluneční Brýle Pro ženy, Kim Top, Plochý Vrchol Zrcadla Sluneční Brýle Pro ženy, Kloe, Kardashian Top, Jasné, Flat Top, Sluneční Brýle, Kardashian Brýle, Kim Kardashian Top.

Zub 1060
Zub Výška 0.51
Maetrial Gumové Neopren Skelnými vlákny
Pás Výška 1.14 mm
Typ Rozvodový Řemen
Rozteč délka 2153.92 mm
Značka LOUNDSOVÁ
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Číslo Modelu 848MXL025
Hřiště 2.032 mm
Šířka 025 nebo 6,35 mm
Materiál Gumové
Vyhledávání