0 Recenze SKU: e155407

10ks Západky Petlicí Starožitné Bronzové Háček Vintage Zámky Kolem Hrudníku Ozdobné Šperky Dárkové Dřevěné Pouzdro Box šroub 30mm Slitiny Zinku

Skladem


Vlastnosti:

100% zbrusu nový

Materiál:Slitina Zinku.

Barva:bronzová .

Průměr: cca 30 mm/1.18 inch.

Poznámka:

1.Pleaee dovolte, 1-3mm chyba pro množství vzhledem k ruční měření;

2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Seznam Balíčků:

Západka x10

bronzová šrouby(8x2.5mm/0.31x0.1") x60

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz!

Naše kancelář hodiny jsou od 9:00 hod. do 6:00 hodin (GMT+8) od pondělí do soboty. A naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Peking) pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, neváhejte nás kontaktovat na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz zprávu,budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše dotazy do 48 hodin. během prázdnin se za zpoždění odpovědi,jsme hluboce omluvit.

71.58 Kč 110.19 Kč

Sdílet

Zámek Kufr, Box Západky, Hrudník Zámek, Hasp, Panda Západka Hák Polštář, Západka Hák Polštář Pes, Západka, Box Hasp, Starožitný Mosazný šroub, Starožitný šroub.

Číslo Modelu vintage
barva Bronz
Materiál zinkové Slitiny
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Průměr o 30 mm/1.18 inch.
Vyhledávání