2 Recenze SKU: e154213

5 Pouzdro/10 Pásků Crest 3D White Whitestrips LUXE Originální Profesionální Účinky Bělení Zubů Proužky Zub Bělení Gel

Skladem


5 Pouzdro/10 Pásků Crest 3D White Whitestrips LUXE Originální Profesionální Účinky Bělení Zubů Proužky Zub Bělení Gel Funkce: Jsme autorizovaný prodejce společnosti P&G; všechny naše výrobky jsou originální a autentické. Není třeba nákladné bělící procedury, Crest 3D White Whitestrips Profesionální Efekty je vyroben se stejnou smalt-bezpečné složka zubaři používají, a dá vám profesionální výsledky a bělení že lastsright doma. Prosím, přečtěte si pečlivě návod před použitím. Mírné nepohodlí je běžné, ale ve většině případů to nebude poškodit vaše zuby a dásní. Můžete pozastavit pro 2~3 dny před druhým použít. Pokud vaše zuby nebo žvýkačky jsou stále v bolesti a bolesti, prosím, přestaňte jej používat. Aplikace: 1.Vnější zabarvení zubů(vliv kávy, tabáku, omáčku, čaj, jídlo, atd) 2.Vnitřní zabarvení zubů(Mírné fluoróza nebo tetracyklin barvení) 3.Geneticky žluté zuby 4.Další příčinou zabarvení zubů 5.Všichni lidé, kteří chtějí bělejší a jasnější úsměv Bezpečnostní Upozornění 1. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro použití u dětí mladších 12 let. 2. Nepolykejte plastový proužek. 3. Crest 3D White Whitestrips není náhradou za pravidelné zubní péče. Navštivte svého zubaře pravidelně. 4. Vyhněte se kontaktu gelu s očima, látky, kůže, nebo tkaniny. Poznámka:k Dispozici jsou 2 pásy(2 strany) v každé Pouzdro

V současné době, můžete platit pomocí Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro debetní karty , WebMoney a bankovní převod. Více platebních možností bude k dispozici na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz v budoucnosti 1.Vámi objednané zboží bude publikováno v druhý pracovní den po obdržení platby. (Budeme vás informovat prostřednictvím e-mailu, pokud by jakékoli zpoždění došlo z důvodu prázdninové akce.)

2.Obecné dodací doba je mezi 7-12 pracovních dnů. (Po lodní začal, aby se bude sledovat a sledovat položky, budou zveřejněny na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.)

3.Všimněte si prosím, nebudeme odpovědnost za cel, může Tam být cla pro některé země celní politiky .Jakmile se to stalo, prosím, celní odbavení sami.

258.36 Kč 416.54 Kč

Sdílet

Osobní Erb, Asus Zub, Zubní Bělení, Africké Super Vosk, Bělení Zubů Kit Aus, Zubní Nástroj, šaty Bílé, Diamond Kit, Crest Whitestrips Bílá, Strip Bílé.

Složka Hřeben prowhite gel 10% peroxidu vodíku
Velikost Moderate
Jméno Bělící Proužky Kit
místo původu Spojené státy
SKU 1510200309*5
Quatity 5 Sáčků
Služby Maloobchod,Velkoobchod Doprava Zdarma
Značka Hřeben
Původ KN(Původu)
Typ Položky Bělení Zubů
NET WT 90g
Číslo Modelu Crest 3D White Whitestrips
Vyhledávání