0 Recenze SKU: e153671

Luxusní Péče o Rty Crystal 24K Gold Powder Gel Collagen Lip Maska Hydratační Hydratační Opravy Odstranit Řádky Skvrny Plnější Rty

Skladem


5 KS Nových Crystal 24K Gold Powder Gel Collagen Lip Maska Hydratační Hydratační Opravy Odstranit Linky, Skvrny Péče o Rty Plnější

Gold Collagen Lip Maska/ Záplaty (5Pack= 5 Lip Maska)

Nový Luxusní Crystal 24K Gold Powder Gel Collagen Lip Maska

Anti Stárnutí Aging, Odstraňuje Linky, Hydratuje a plumps suché Rty, , Proti Vráskám, Hydratační, Povznášející, Odstraňuje Skvrny. Pevnější, Plynulejší, Tone, Regeneraci Pokožky, Plnější Rty, Lesk Vzhled. Vhodný Pro Domácí Použití Teplé nebo Studené.

Vlastnosti Produktu

Gold Collagen Lip Maska

Léčí Suché A Matné Rty, Rty Linky

Proti Stárnutí

Hydratační

Hydratační

Zpevňující

Proti Vráskám

Snižuje Vrásky Vedení

Dává Hladší, Pevnější Pleť

Zlepšuje Hydrataci, Chrání Proti Předčasnému Stárnutí

Odstraňuje Odumřelé Kožní Buňky

Objasňuje, Zmírňuje Povrchové Skvrny A Vyrovnává Tón Pleti

Složky Snadno Vstřebává Tím, Že Proniká Hluboko Do Kůže

Poskytuje Kolagenu Pro Plnější Rty Vypadat

100% Přírodní A Bezpečné Pro Domácí Použití

Důležité Informace

Bezpečnostní Informace:

1. Pouze Pro Vnější Použití 2. Vyhněte Se Přímému Kontaktu S Okem 3. Pokud Jakékoliv Nepříjemné Pocity, Přestaňte Používat 4. Uchovávejte Mimo Dosah Dětí. V průběhu hydratace může způsobit malé akné (vodou naplněné hrboly). Zatímco oni nejsou škodlivé, pokud k tomuto přestat používat po dobu několika dnů. Exfoliace vám umožní pokožce lépe dýchat a zabránit ucpané póry. Ve vzácném případě reakce, okamžitě přestaňte používat masku a poraďte se s lékařem.

Ingredience:

24k Gold Minerální, Rostlinné Kolagenu, Moisurising Faktory, Anti-Bakteriální Faktory, Vitamin E, Kyselina Hyaluronová, Rose Essence, pramenitá Voda Destilovaná

Směry:

Použití chlazené nebo zahřeje podle preferencí. K ochlazení chladem balení na požadovanou teplotu. Na teplo místo balení v teplé vodě (50 ° c) po dobu 2 - 3 minut. 1. Umyjte si obličej a oči s teplou vodou 2. Otevřete balíček a vyjměte masku a aplikovat na oblast rtů. 3. Jemně stiskněte masku, aby se dokonale přilne a nechte to na dobu 15 až 20 minut 4. Odstraňte masku a čisté s vodou, Doporučuje, aby být použit pro všechny typ pleti a nejlepší čas využít tato maska je před spaním nebo během odpočinku.

Popis Produktu

Hlavní Vlastnost Gold Mask - Anti Vrásky kolagen lip maska je perfektní a velmi přirozené řešení pro více mladistvý vzhled pleti. Tento slavný léčba se stává slavný mezi Hollywoodské hvězdy a drahé lázně. Vhodný Rozsah - Suché rty, rty linky, vody Hlavní Roli: 1. Hladká, suchá opravy, regeneraci buněk. Odstranění odumřelé kožní buňky ze rtů, aby rty měkké a hladké. 2. Silný moisterizing vliv na zachování rty. 3. Kolagen vyplnit rty linky a vytvořit plnější a krásnější efekt. 4. Účinný proti ultrafialovému záření, udržet rty vlhké a vyhnout zrychlené stárnutí rty, které mají za následek nudné a jemné linky phenonomen. Maska obsahuje exkluzivní vzorec pro extrakci stejné omlazující vlastnosti, že zlato má nabídnout, a infuze je spolu s organickými živinami a anti-oxidanty, do na bázi kolagenu, all natural anti-aging, omlazující, anti-wrinkle gold mask. To pomáhá podporovat rychlé syntézu kolagenu a elastinu a redukci jemných linek a vrásek. Pure Gold Collagen Lip Maska okamžitě vytváří ochrannou vrstvu, která okamžitě reaguje na pleti přirozenou chemii a pomáhá nahradit kolagenu, která klesá s věkem. Tato inovativní maska obsahuje 100% vysoce molekulární rostlinného kolagenu s 24k zlatem. Kolagen maska má molekulovou hmotnost vyloučení nejméně 3000 Daltonů a poskytuje 95% vysoce výkonné hydratační krém. Napíná pokožku a usnadňuje odstranění toxinů. To bude rehydrataci, omladit a regenrate na oblast rtů. Výhody: - Kolagenu vzorec je kompatibilní a rozpoznatelný naše těla. Je aktivován tělesné teploty, a mikro molekuly infuze s přírodní živiny proniknout do dermis k dosažení skvělých výsledků. - Syntéza kolagenu je aktivován v důsledku lepší buněčný metabolismus. - Podle studií collagen lip masky účinně vyhladit vrásky a linky, protože oni boost kůže přírodní kolagen obsahu.

75.13 Kč 100.17 Kč

Sdílet

24k Zlata Pleťové Oleje, Kolagen Lip Maska, Antiageing Stroj, Crystal Mask, Lip Maska, Kolagen, Rtěnky Prášek, Lip Patch, Lip Volum, Matný Lip Gel.

Typ lip maska
Funkce antiaging odstranit řádky baculatá
NET WT 6 g
Číslo Modelu LC-G
Značka ZÁŘIVÉ KOUZLO
Použití Lip
Složka 24K Gold Collagen
Vyhledávání