5 Recenze SKU: e1533

Elasun 0,01 mm Neviditelné Ultra Tenké Mazané Kondom Sex Produktu Polyuretanové Non-latex Velké Velikosti 55mm Kondomy pro muže Hot Prodej

Skladem


Každý kondom je vyroben z prémiového přírodního latexu a mazány.Všechny byly testovány elektronicky zaručit spolehlivou ochranu proti antikoncepci, a účinnou prevenci HIV/AIDS a jiných pohlavně přenosných chorob.Funkce: Značka:Elasun Materiál:na bázi Vody polyuretan Šířka: 55mm Délka: >=160 mm Tloušťka: 0,01 mm (Ultra tenké zkušenosti téměř žádný pocit z nošení.) Doba skladování:5 Let Místo Výroby:Čína Barva: Bezbarvý Chuť:bez Chuti Typ:Hladký Množství: 1ks,3ks,5ks,6ks (Závisí na vašem výběru) Instrukce: 1)vyjměte kondom z fólie pečlivě zabalit, aby se zabránilo štěrbina to s nehtem. 2)ujistěte se, že vytlačit vzduch z dudlíku konce. 3)Umístěte kondom proti špičku ztopořeného penisu a opatrně válet stranách dolů hřídele kondom. 4)Udržet kondom na místě na penis jednotky po pohlavním styku či ejakulaci, a pak se přesunout ji pečlivě. 5)Prosím, jednat s kondomem, který byl použit za účelem udržení hygienických, měli byste pack kondom s ubrousku a hodit ji do popelnice.Poznámka: 1.Důležité: Každý kondom lze použít pouze jednou. 2.Kondomy by měly být skladovány pod 25 stupňů celsia ve stínu, sušení, a měly by být umístěny v obalu, tak, aby se zabránilo kondomy mechanickým poškozením nebo slunečnímu záření.

Otázky a Odpovědi 1. Q: vy jste autentický Elasun Kondomy?A: Ano,všechny kondomy jsou skutečné Elasun.každý kondom je vyroben z prémiového přírodního latexu a mazány. 2. Otázka: Myslíte, že Elasun kondomy zlomit?A:Elasun kondomy všechny byly testovány elektronicky zaručit spolehlivou ochranu proti antikoncepci, a účinnou prevenci HIV/AIDS a jiných pohlavně přenosných chorob.prosím, viz pokyny pro správné použití a používejte pouze produkty, které jsou v rámci rande. ( Elasun kondomy obvykle mají životnost 5 let.můžete si najít datum vypršení platnosti na spodní nebo boční straně krabice, stejně jako na zadní straně každé fólie.) 3. Otázka: nemám přijímat své balíčky,co mám dělat?A: Pls kontaktujte nás přes Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz zprávu za prvé.budeme vám pomoci a zajistit kontrolu, naše zpracování odkazu.ve stejnou dobu,je třeba zkontrolovat vaši dodací adresu a zda platba je úspěšný.také, pokud jste jsou pohodlné,pls zkontrolujte, zda se pošta v blízkosti.Ať už používáte Elasun Kondomy poprvé, nebo jste Elasun produkty nadšenec,těšíme se na jednání s vámi příště a bude se snažit v našich silách, aby vám nejvíce uspokojivé služby!Děkuji moc!!!

139.61 Kč 232.69 Kč

Sdílet

Latex Suit, Latex Sex Oblek, Moje Sexuální Hračky, Dospělý Sex Sling, Sex Hračka, Kondom Elasun, Sex Stroker, Chuligán Ultra, Kondom Pro Anální Sex, Condon.

Sexuálně Sugestivní No
Funkce 0.01 mm Kondomy
Značka Elasun
Typ Hladké
Drop shipping Ano
Funkce 6 Ultra Tenké Kondomy
Typ Položky Kondomy
Mají přímý Továrna Ano
Skladování 5 Let
Funkce 5 001 kondom
Velkoobchod Ano
Funkce 1 Intimní Zboží
vůně Gumové
objednávky dodávky do 24 hodin jako obvykle
Materiál Přírodní Latex
Kondom tloušťka Slim
Původ Čína
Kvalitní 100% Záruka
Maloobchodní Balení Ano
Velikost Width
Funkce 4 Penis rukáv
Obscénní Obrázek No
Číslo Modelu Kondomy pro Muže
Funkce 3 Intimní Sex Výrobky
Funkce 2 Polyuretanové kondom
Vyhledávání