3 Recenze SKU: e1527

DIY 5D Diamond Malování Dům Diamond Výšivky Plné Kolo Mozaika Cross Stitch Drahokamu Šířku Zdi Obrázky Domova

Skladem


DIY 5D Diamond Malování Dům Diamond Výšivky Plné Kolo Mozaika Cross Stitch Drahokamu Šířku Zdi Obrázky Domova

Téma: Přírodní Série

Velikost: 15*20 cm 30*40cm 40*50cm 45*60cm 50*70cm

Materiál : Pryskyřice

Barva:jako na obrázku

Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

Obraz na zakázku : libovolný Obrázek lze přizpůsobit

O Rám: Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám Plátno Balíček: Roll up , Vyhnout se Záhyby Balíček zahrnuje: Plný vrták diamond , potištěné látky, nástroje

DIY Diamantový malování výrobní kroky: 1. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant čerpat speciální nástroje 2. Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování 3. Odhalit páska výkresu výše, uvidíte spoustu symbolů odpovídající barevné kódování 4. Podle odpovídající barvy kódované svorky odpovídající pryskyřice vykládané diamanty 5. Navrhl, že jeden typ pryskyřice diamond jeden soubor dokončen rychleji 6. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty 7. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše 8. Spojek je třeba naplocho na hezké, nemají trhliny 9. Po dobrém boji, zbytek mezeru na lepidlo odpovídající symboly diamanty 10. K dokončení dobrý diamond kreslení, dát to ve vašem výběru vhodného rámce (tento produkt neposkytuje rámec) Tipy: Velikost je manuální měření, tam může být menšírozdíly(1~2cm) To je normální, prosím, buďte ujištěni.Funkce : 1. DIY diamantový malování může pracovat a učit se, jak snížit stres, emocionální úprava, aktivní myšlení, zvýšit sebevědomí. 2. DIY diamantový malby mohou být použity k výzdobě rodinné pokoje, aby život více harmonický. 3. DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné. 4. Výrobní proces je jednoduchý, můžete vytvořit krátký čas na dokončení. 5. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl. 6. DIY diamantový čerpat osobu jakéhokoliv věku může být provedena, protože, včetně dětí, členů rodiny a tak rodina více v teple.Protože světlo se liší od obrazovky, barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázku.Prosím pochopit.

112.90 Kč 188.03 Kč

Sdílet

Diamond Obraz Krajiny Země, Diamond Malování Krajiny, Plný Dům Tričko, 5d Diamanty Malování, Nálepka Zeď, Diamond Mozaika Set, 3d Diamond Obraz, Zábava Domů, Diamont Obraz Kreslený, 5d Diy Diamantový Malování Tužkou.

Kit Zahrnuje plátno,dost kamínky, sada nástrojů
Počet Barev 1-30
Styl Moderní
Diamond Tvar
Sada Typ No
Plátno Způsob Balení Srolované
Obrázek Dům, strom, květina Zimní Snow Krajina
Použití Obrazy
Aplikace Dekorace & Dárky A Hračky
Původ KN(Původu)
Formulář Jeden
Vánoční diamond malování vánočních přání
Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Rám No
Jméno Diamond Malování Krajiny
Stěna Dekor Dokončení Nedokončený Je Třeba Si Ručně
Dekorace Místo Ložnice a Obývací pokoj a Kancelář
Diamantový Tvar KOLO
Plátno funkce Vysoce Kvalitní
Typ Velkoobchod No
Materiál Akryl
Vkládání Oblasti Plné
Značka YANG QIANG
Vzor Typu Kreslený
Jiný Název Diamond Malování Diamond & Korálek Obrázek
Malování vánoční diamond malování
Vyhledávání