1 Recenze SKU: e150573

Nový Barevný Displej TFT Displej Barevný LCD 500C Displej pro Bafang 8fun Střední Hnací Motor

Skladem


Nový Barevný Displej TFT Displej Barevný LCD 500C displej pro Bafang 8fun střední hnací motor

Funkce Vhodné pro nízké teploty,Max -20℃. Vysoce kontrastní 2,2 palcový IPS barevné matice obrazovky. Ergonomický externí tlačítko design, snadné ovládání. Zobrazení rychlosti :průměrná RYCHLOST, MAX rychlost, RYCHLOST(Real-time). Kilometr / Míle :Může být nastavena podle zákazníků návyky. Inteligentní baterie indikátor :Poskytnout spolehlivý indikátor baterie. 9-úroveň Pomoci :3-úroveň/5-úroveň/9-level volitelný. Indikátor stav tachometru :Počítadlo ujetých kilometrů/vzdálenost/doba Jízdy. Indikátor napájení :reálný čas indikátor napájení, digitální nebo analogové. Rychlost limitní hodnota ukazatel kód Chyby ukazatel. Software upgrade :Software může být aktualizován přes UART.

Q: Cel: Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena .

Q: Barevný Rozdíl :: obrázky ukazují v našem obchodě jsou přijímána na základě skutečného produktů .Kvůli jinému monitoru a jas,mohou existovat normální nepatrný barevný rozdíl,prosím, aplikace zanechat špatný zpětnou vazbu, nebo vrátit zboží nás bez nás kontaktovat.

Q: Doba Dodání : A: Pokud se produkty stále v Tranzitu ,a dodat čas bude vyprší ,laskavě kontaktujte nás ,budeme prodloužit dodací dobu pro vás .a pokud produktů je ztracen v tranzitu ,prosím, kontaktujte nás, budeme dělat plnou náhradu nebo odeslat stejné produkty pro vás co nejdříve.

Q: Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Q: Vadné Výrobky: A: Prosím, přihlaste na přepravní doklad, pokud produktů je vadný , je lodní společnost, odpovědnost , prosím, vyfotit pro nás a budeme se náhrady na vás.

Q: Návrat Politika:: přijímáme vrátit na výrobky.Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 7 dnů po obdržení.Aby byly způsobilé pro návrat, musí zákazníci obdrží výrobek ve 100% nové, Re-prodejného stavu.Zboží není způsobilé pro vrácení peněz, pokud to má být sestaven, jel, nošen, použit, zneužit, poškozen jakýmkoli způsobem.Zboží musí dorazit kompletní, včetně záruční karty, manuály, doplňky, propagační materiál, a v původním obalu.Zákazník musí iniciovat vrácení zásilky zboží do 7 dnů od data nákupu a platit za přepravní náklady na EUNORAU sklady.Budeme dokončit inspekci do 5 dnů po obdržení produktu.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Ustanovení, budeme odmítnout vrácení peněz.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Doložky, jsme se dohodly na vrácení zaplacené částky.

1 324.75 Kč 1 439.95 Kč

Sdílet

Bafang Lcd, 350w Motor Bike, 48V 750W, Motor Bafang, Tsdz2, Auto Náboje Motoru, Pulzní časovač, Fiat 500c, Displej Bafang, Tongsheng.

Provozní Teplota -20--70℃
Elektrické Kolo Součástí/Příslušenství Elektrické Kolo, Kolo LCD Displej
Původ KN(Původu)
Max výstupní proud regulátoru 100mA
Skladovací teplota -30--80℃
barva černá
Typ Displeje LCD Displej
Značka EUNORAU
Typ Zobrazení
SKU 500C
Délka Kabelu 300mm
Model 500C
Napětí 36V / 48V
Jmenovitý provozní proud 40mA
Vyhledávání