0 Recenze SKU: e1499

Kreativitu Bytové Dekorace Hák Zeď Dekorace Ložnice Za Bezproblémové Kabát Oblečení Hák Závěsný Úložný Hákový Klíč Háčky

Skladem


Pro Balení Otázky, Čas Dodání A Poprodejní Problémy, Prosím, Vidět Na Dno, Nebo Se Obraťte Na On-Line Zákaznický Servis.

Velikost:Viz Obrázek, Popis V SKU, Můžete Také Odkazovat Na Detailní Stránce Obrázek Nebo Konzultovat on-Line Zákaznický Servis

Materiál: Keramika

Popis Produktu:Morandi Barev, Módní A Vznešené, Kovové Háčky, Závěsné Slunečníky, Visí Klíče, Visící Šaty Jsou Velmi Vhodné, Ekologicky Šetrné Pryskyřice, Materiál, Vzor, Tak, Že Produkt Může Být Skladován Po Dlouhou Dobu, Není Snadné Stárnutí A Blednutí, Gold Design Na Zadní, Pozor Na Malé Detaily, Můžete Zajistit, Aby Výrobek Lépe.

Zpětná vazba

1.Pokud Jste Spokojeni S Našimi Produkty A Služby, Budeme Si Toho Vážím (Položky, Jak Je Popsáno 5 Hvězd, Komunikace, 5 Hvězdiček, Dodací Lhůta 5-Hvězdy).

2. Jestliže Produkty, které Jste Obdrželi, Byl Poškozen Nebo Špatně Styly, Prosím, nenechávejte Negativní zpětnou vazbu První, Laskavě Kontaktujte Nás,Budeme Jednat S ním, A přijít Na Nejlepší Řešení, Vaše Satisfication Je Náš Návrh, Aby Dělat Lépe.

3.Spolupracujeme S Oficiální Logistiky, A Některé Výrobky Podílet Na Poškození Balíčku Odškodnění Služby

4.Respektujeme Názory Každého Zákazníka, Je-Li Styl Je Špatně, Můžeme Poslat Zboží Znovu Zdarma

5.Máme Nejvíce Pozorný Balení, S Černým Tašky Nebo Žluté Pásky Na Periferii K Zajištění Ochrany Osobních Údajů Produktu. Bublina Sloupců Nebo Bublinkové Fólie Jsou Používány K Minimalizaci Míry Poškození.

Lodní A Návratové Politiky:

1.Jsme Odhodláni Poskytovat Ty Nejlepší Produkty Pro Globální Zákazníky. Každý Výrobek Bude Být Testovány V Průběhu Nákupu A Skladování.

2. Budeme Obvykle Postupovat Objednávky Do 72 hodin, Jakmile Je Platba přijata.V Případě, Že Rychlost Je Rychlý, Tam Je Také Stejný Den Plavby

3. China Post Obyčejné Malé Paket Plus A Čína Příspěvek Registrovaných Air Mail Trvá Odhaduje 15-60 Dní.

4. Doporučené Zásilky: Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Standardní Přepravní--Stabilnější,Bezpečnější,Rychlejší.

5. Budeme Akceptovat Výnosy A Náhrady Do 15 Dnů Po Objednávce Úspěšně Absolvováno, Prosím, Kontaktujte Nás.

6.Dáváme Přednost Spolupráci S Kvalitní Logistické Společnosti S Cílem Zajistit Rychlost.

356.23 Kč 508.99 Kč

Sdílet

Vroom Zeď Dekorace, Mignify Kroužek Na Klíče, Háček, Plastové Pantofle Závěs, Grand Váza, Ika Skladování, Ložnice Dekor, Tapety Home Decor Země, Wwe Ložnice Dekor, Výzdoba Domů.

Původ KN(Původu)
Ne. Háčky 1
Vzor Typu Kreslený Obrázek
Materiál Polyresin
Vyhledávání