1 Recenze SKU: e147418

Doornanny Wi-fi Video Intercom Kit Villa Apartmán Systém 1Doorbell 2Home Vrátného Video Volání AHD 960P Tuya APP Remote Unlock

Skladem


Doornanny 1Doorbell Na 2Monitors Villa Intercom Systém

Model: 1ks Sledovat 86714 (Hlavní Monitor) 1ks Monitor 84714AHD (Slave Monitoru,budeme loď silver splácet) 1ks Zvonek 84207EPCAHD1.3 (Heslo odemknout a IC kartu Odemknout,1.3 MP rozlišení)

Připojení K Tuya Inteligentní,Nikdy Ujít Žádný Návštěvník

Spojte se s Tuya smarthome APP, můžete dálkové ly kontrolu sledovat,vzít fotografii nebo video záznam.A můžete mluvit s návštěvníky a odemkněte pro ně. Všechno akcí, můžete dokončit je s vaším mobilním telefonem.

Heslo / IC Karty /APLIKACE Remote Unlock Podporu

84207EPC podpora heslo odemknout a IC kartu odemknout.Můžete si vybrat odemknout způsob, jak se vám líbí. Po připojení s Tuya,můžete dálkově odemknout dveře s 84207EPC

Detekce Pohybu A Automatické Nahrávání

Náš monitor má funkce detekce pohybu podle grafické mění,takže to může pracovat s ostatními CVBS/AHD kamera modul.

Každý časy, video intercom odhalit akci,bude snímek nebo nahrávat video automaticky.Obdržíte oznámení od Tuya ve stejnou dobu.Tak, že můžete dálkově sledovat, co má dělat, nebo mluvit s ním. Ten, kdo svému příteli/rodinu, nebo"nezvaný host" nebude nikdy chybět podle vás od té doby.

Multi-Jazyky OSD Systém

Naše zařízení podporují mnoho země, jazyky:angličtina, ruština, ukrajinština, polština, arabština, portugalština, ázerbájdžánské a zjednodušená Čínština Pokud není váš jazyk, který chcete,můžete se obrátit s Doornanny a podporujeme přizpůsobení.

IP65 vodotěsný,Anti-Bouřka Design

Venkovní kamera je vybavena gumové těsnění kroužek, který dělá to může také funguje dobře i za špatného počasí.

Build-in Paměť A Paměť Podpora Bude Rozšířena

Když někdo zazvoní na zvonek,monitor vložena SD karta, bude mezi snímky nebo nahrávat video automaticky. V případě, že SD karta nebude použita,monitor podporují pouze snímek funkce. (86 obrázky mohou stroage) Pokud používáte SD karty pro záznam videa a SD karta je fulled,nejdříve zaznamenané video bude automaticky nahrazen

Rozhraní

Monitor

Model:86714 & 84714AHD

* Displej:7" TFT LCD(16:9),1280(H)x960(V) * Odemknout: Monitor,smartphone a tablet odemknout * Paměť: Micro SD Karta (není zahrnout,32GB max.) * Síť: WIFI(86714) * Napájení:Externí Napájení. * Více Intercom:Až 6 monitorů * Více Zvonek:Až 2 zvonky * Vyzvánění:16 volitelné vyzvánění * Vyrobeno Z Akrylové tažení drátu panel a displej TFT * Instalace: Povrchová montáž(Nástěnné) Rozdíl: 86714 se může připojit s Wi-fi, zatímco 84714 nemůže. 84714 může pracovat jako slave monitoru 86714and sdílet své sítě.

Volání Panel

Model:84207EPCAHD1.3 EPC: Senzor Tlačítko + Heslo + ID/IC Karty 1.3 Prostředky 1.3 milionů pixelů(960P)

* Kamera senzor: 1/3 CMOS,960P * 130°široký úhel kamery * Anti-oxidaci hliníkové slitiny panel *Jednoduché 4-vodičové připojení * IR LED osvětlení pro lepší noční vidění * Klávesnice s modrým LED podsvícením pro noční provoz * Nepromokavá,Prachotěsný a Anti-vandal * Napájení: Adaptér(Zahrnuty)

Podpora Elektronický Zámek, Analogové Kamery, PIR

Doornanny 960P EPC video intercom systém podpory, spojte se s PIR detektory, analogové kamery a elektronický zámek. Který může chránit váš domov a majetku ve všech aspektech.

4 234.28 Kč 6 049.03 Kč

Sdílet

Intercom Video, Wifi, Díly Interkomy, 4 Dveře, Video Intercom, Wifi Heslo Hacking Zařízení, Videodomofon Wifi, Volání Panelu Pro Video Intercom, Digitální Intercom Xiaomi, Vrátný Bezdrátový, Gsm Intercom, Dveřní Telefon, Wi-fi.

Zvonek Ano
Způsob Připojení Pevné
Původ KN(Původu)
Odpovědi Na Režim Hands-free
Kit Konfigurace Jeden až Dva videotelefony
Moc Externí / Interní
Velikost Snímače(Palce) 1/3
Certifikace ROHS
Vodotěsné Ano
Zóna Vstup 4
Fotoaparát typ Snímače CMOS
Plug Typ UK Plug
Displej Typ Obrazovky barva
Fotoaparát barva
Samrt Doma Rozhraní Ano
IP Kamera, Rozhraní No
Velikost As Show
Usnesení > 420 TV Řádek
Velikost Displeje 7
Značka DOORNANNY
Materiál Akryl
Typ Připojení Bezdrátové
Instalace Montáž Na Zeď
Řízení Přístupu Heslo
Číslo Modelu 86714 + 84207EPC + 84714AHD
Technologie ANALOGOVÉ
Zorný Úhel (°) 130
Typ intercom systém
Vyhledávání