1 Recenze SKU: e1452

Pro Hafei Miyi auto motor počítačové desky M797 ECU/0261B05088 AB37210018/0261201861 AC37210031/0261B09458 AC37210041

Skladem


Pozvat naše Whatspp(Wechat) : + 86 1 7638574602

1 . Jsme každý obchod s upřímností. Všechny produkty, které nabízíme jsou ve vysoké kvalitě za nízkou cenu.

2. Pokud máte velké množství ordersPlease, kontaktujte nás, vyjednávat cenu.

3 .Po Obdržení goodsIf to je naše mistakeWe, jaká bude naše mistakesPlease, kontaktujte nás před spory.

4 . Zpětná vazba: zpětná vazba je pro nás velmi důležité, pls nechte 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi službami a naší itemsor pls kontaktujte. Pokud existuje nějaký problém s našimi položky.budeme řešit to co nejdříve.

5. T tady, Když je mnoho modelů, prosím, poznámku položku Žádné. potřebujete po zaplacení.

Přečtěte si prosím pozorně před nákupem zboží:

Kupující musí-přečtěte si:

(1) Prosím, svévolně se zeptat sporu: pro příjem zboží, pokud tam jsou nějaké dotazy, nebo nejsou spokojeni, prosím, okamžitě kontaktujte nás, jsme vám pomůže zkontrolovat v čase. Není přinést spory v nepřítomnosti kontaktu, protože to prostě nemůže vyřešit problém.

(2) Pokud obdržíte zboží máte jakékoliv dotazy ( na modelu, vzhled, značka, atd.) musí se nejprve, kontaktujte nás, aby zajistily, že není pochyb o tom a pak nainstalovat.

(3) Pokud zařízení nemůže pracovat správně, nejprve zkontrolujte, zda vaše auto s anti-theft funkce, pokud existuje, pak použijte zařízení k dešifrování anti-krádeže nebo anti-theft odpovídající programování mohou být použity normálně.

(4) Obdržel zboží, tak dlouho, jak výrobek model / kód, plug, vzhled stejném může být použit normálně.Pokud zjistíte, že značka, datum výroby, číslo šarže, barvu, atd. nejsou stejné, je to normální jev (prosím, nemyslete si, že produkt je špatný).

Vezměte prosím na vědomí, kupující:

( O auto, anti-krádeže dekódování odpovídající): je-Li řídicí jednotka nainstalována, nelze spustit.Nejprve zkontrolujte, auto je s anti-theft funkce (nebo zda klíč má čip),, Pokud vaše auto je s anti-theft funkce, je nutné dekódovat zápas (s dekodérem) je úspěšný, auto může spustit normálně.

Tipy: pokud víme,Francie,Brazílie,Turecko mají přísné dovozní politiky. Pokud je váš balíček je jít do těch zemí, a celní orgány vyžadují, aby platit vysoké daně .Nejsme zodpovědní za to, vzhledem k vaší země dovozní politiky, protože jsme mohli ovládat. Pokud jste z Brazílie,Prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo nebo daňové identifikační číslo na pořadí, takže je pro vás jednodušší, aby si svůj balíček!Pokud jste z Peru,Prosím, nechte svůj DNI či RUC .(Ruský stát může vyslat EMS / China / Hong Kong poštovní balík, prosím, zákazníci nemají vybrat DHL / UPS doprava metody, jako je zboží, které byly zadrženy Celními jako příležitost je velmi velký. Pokud Rusko přátelé si vybrat vlasy DHL / UPS / FEDEX a tak dále, budeme používat EMS poslat zboží) Díky za pochopení.

1 252.13 Kč

Sdílet

Americké Počítače, Počítač Van, Počítačové Zásuvky, Muži Počítače, Počítač Kmenových, Aktivní Počítač, Vozidlo Počítači, Muž Počítači, Kolo Počítač, Alles Počítač.

Typ Položky Prvky Pohonu
Původ KN(Původu)
Vyhledávání