1 Recenze SKU: e1438

Západky Háčku Koberec Červené Růže Plyšové Tapisérie Soupravy Háčkování Polštář Podložka DIY koberec Koberec Needlpoint Robustní Příze Umění A Řemesla 81*61cm

Skladem


Sada vám Gobelín nebo Koberec, který je nádherně svěží a mohou být vyrobeny, aby se vešly jakéhokoli interiéru motivem. Možnosti jsou ohromující, můžete je použít na podlahu, pohovka, postel, okno, nebo dokonce, aby jim do polštáře nap rohože a čalounění sedadla.

Položky Zahrnuty

1. 100% akrylové pre-cut robustní příze. 2. 3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry 3. Dřevěné Západky Háčku nástroj 4. Bavlněný Koberec Závazné, šířka 5cm 5. Západka háček podle pokynů a snadno-to-následovat grafu.

Obrázek Produktu

Návod

Tak Jednoduché Západky-Hákování

A. Umístěte plátno rovně na stůl tak, že okraje strany jsou na levé a pravé. B. Spusťte západku-hákování v levém horním rohu. C. Viz kód na vzor, najít odpovídající příze barvy. D. Dokončení každé řadě, takže uzlů zleva doprava a od shora dolů. E. Poté, co všechny nitě byly závislý na plátno, fold stranách plátna dozadu, použijte koberec závazné šít je dohromady.

Pracovní Pokyny

1. Podržte 2 konce niti mezi palcem a ukazováčkem a protáhněte smyčku kolem západky háku. 2. Vložte západku háček podle tkaní vlákno, plátno a vytáhněte ji zpět znovu, dokud západka ležet na horní části závitů. 3. Dejte konce závitu uvnitř otevřený hák a jemně zatáhněte západku háček, dokud se je západka zavřená a drží nit. 4. Uvolněte konce závitu a vytáhněte západku háček smyčkou, zatímco drží plátno pevně. 5. Mírně zatahání konce závitu, aby uzel pevně.

Akrylové Robustní Příze

100% akrylové pre-cut robustní příze

Vysoce Kvalitní Plátno

3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry

Barevně Vzor

Jasně tištěný vzor na papír formátu A3

Příslušenství

Dřevěné Západky Háčku Nástroj a Bavlněný Koberec Závazné jsou zahrnuty v balíčku

O Balení

Dobré a pěkné balení pro Dárek

Vaše Zpětná Vazba

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, laskavě dejte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu. Pokud máte nějaký problém, prosím, laskavě kontaktujte nás za prvé, budeme řešit problém s naší nejlepší služby. Prosím, prosím, ne otevřený spor nebo dát negativní zpětnou vazbu přímo. Vážíme si vaší laskavou podporu a pochopení.

657.16 Kč 1 095.19 Kč

Sdílet

Západky Háčku Koberec Soupravy, Velké Západky Háčku Koberec Soupravy, Západka Háčky, Květinový Koberec, Dětském Pokoji Koberec, Koberec Hák, Koberec šedý, Panda Západka Hák Polštář, černý Kabát Hák, černá Cross Stitch Tkaniny.

Styl Evropský a Americký Styl
Téma Květiny a Rostliny Série
Značka REDIY LADIY
Materiál Bavlna
Použití Koberce / Koberec / Gobelín / Polštář / Polštář
Číslo Modelu TP Série
Technics Západka Hák / Háčkování
Původ KN(Původu)
Balíček Barevné Krabici
Tisk Na Plátno Metoda PRÁZDNÉ PLÁTNO
Vyhledávání