1 Recenze SKU: e142955

NB FC55 Ergonomické Sedět Stand Workstation 24-35 palcový Monitor Mount Držák s Skládací Klávesnice Deska Plynová Vzpěra Arm Stolní Stojan

Skladem


Model: FC55 Vyhovuje velikost obrazovky 24 "-35"

NB FC55 je Ergonomie Interaktivní Sit-Stand Desktop Workstation umožňuje převést vaše desky stolu do zdravé pracovní stůl. FC55 je připojen na opačný konec stolu okraje nahoru do3.5"tlustý s svorky. Je dodáván s VESA držákem pro montáž displeje 24" až 35".

FC55 vám swing zobrazení doleva, doprava, nahoru a dolů plný rozsah pohybu poskytují nepřekonatelnou ergonomické pohodlí, zlepšit zdravý životní styl a zlepšit productivities v obou domácnostech a kancelářích.

Výškově nastavitelné displej a klávesnice snadno pohybuje a současně zvedněte za správné výšky, což vám umožní snadno sednout nebo postavit na vyžádání, jako vaše volba. .Výsuvné a Skládací klávesnice poskytují tune up klávesnici a zatlačte na ruku z cesty, když potřebujete váš stůl, povrchu a prostoru.

Postaven v odolné plynové vzpěry válec, hliníkové slitiny a oceli, konstruován pro dlouhotrvající s kabely řízení směrování pod ruku. Co je víc, produkt nainstalován s 2X USB rozhraní, adaptéry pro nabíjení ipadu nebo mobilního telefonu na vyžádání, a gadget box pro klíčové pouzdro a další super položek.

FC55 sit-stand workstation je vhodný a ideální pro omezení prostoru a zákoutí doma nebo kanceláře. Modulární design umožňuje instalaci jednoduché a snadné.

Vlastnosti:>>>

* Snadno a současně zvedněte klávesnice a LCD displeje do správné výšky.

* Šetří prostor domů a kanceláří.

* Podpora wellness v každodenní pracovní rutiny a domácí zábavy.

* Stojící platforma zvýšit productivities.

* Žádné drahé výškově nastavitelné stoly nebo židle zapotřebí, jak již poskytuje.

* Jednoduchá instalace a snadné použití, snadné ovládání

Specifikace:>>>

■ Hodí se pro většinu 24" až 35" displeje,podpora zatížení od 4, 4 do 33 lbs (2-15 kg), VESA kompatibilní 75x75, 100x100 mm

■ Displej a klávesnice lift vzdálenost 17.3" (440 mm),klávesnice, slide přední a zadní 2" (50 mm)

■ Otočný ±180°,displej naklonění +9° na -12°

■ Full rozšíření : 48.4" (1230mm)

■ Černé a Bílé barvy

Důležité Upozornění:>>>

1. Všechny přepravní náklady ukázal v Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz nezahrnuje Příplatek za Rozšířenou Oblast! 2. Pls zkontrolujte, zda s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. potvrdit pokud vaše město (psč) je třeba Příplatek za Rozšířenou Oblast!! 3. Cla a Daně NEJSOU zahrnuty do přepravní náklady . 4. Prosím, zanechte vaše adresa pro vyzvednutí zásilek. 5. Klienti z Brazílie, pls zanechte své CPF číslo v pořadí, pokud zvolíte dopravu z Číny jako své celní potřebovat. 6. Klienti z Chile, pls opustit své KOLEJI číslo v pořadí, jak vaše zvyky potřebovat. 7. Clents z Argentiny, pls zanechte vaše CUIT číslo v pořadí, jak vaše zvyky potřebovat. 8. Klienti z Brazílie, pls vyberte dodání z Brazílie, takže nemusíte platit celní poplatek! 9. Klienti z Ruska, pls vyberte dodání z Ruska, takže nemusíte platit celní poplatek! 10. Klienti ze Zemí EU, pls vyberte doprava ze Španělska,Německa nebo z české Republiky, takže nemusíte platit celní poplatek a DPH zdarma! 11.Baleárské Ostrovy,Ceuta ,Melilla a Kanárské Ostrovy ve Španělsku muset platit celní daň a clo!

1 518.21 Kč 2 024.27 Kč

Sdílet

Psací Stůl Klávesnice Zásobník, Držák Monitoru, Psací Stůl Podstavec Monitoru, Monitor Podporu, Podlahy Monitor Stand, Klávesnice Mech, Pozn., Nb Boty, Monitor Pc, Podpora Klávesnice.

Balíček Ano
Číslo Modelu NB FC55
Značka NORTHBAYOU
Vyhledávání